rimmer Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 si delas kozy za 7 litru starsi z vrakace bys sehnal tak za 1000-2000. A vsadil bych boty, ze bude stejny jak z 406tek, 405tek atp. Citovat
KUBBACHER Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 Tak na slovensku bych tomu věřil, tam jsou dost vysoké ceny. V životě bych tolik nedal, jedině repase, vrakáč. Citovat
Fusion Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 Souhlasím s vyše uvedenýma, my sme koupili do 306 za 2000,- dodneška funguje v poho. A do 605 100% sedí z jiných aut, možná aji z té 306ky. Jinak samozřejmě XM atd. Chtělo by to poptat se tady v bazaru, je tu pár rozebraných 605... Citovat
KUBBACHER Odesláno 15. březen 2006 Odesláno 15. březen 2006 Souhlasím, co jsem viděl ten svůj na 605 tak z venku je stejný jak na mé staré třistadevítce. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.