michalkrejci Odesláno 10. září 2018 Odesláno 10. září 2018 Vážení kolegové,a kolegyně.Koupil sem Peugeota 306 Break a potřeboval bych zprovoznít D.O. Hledám a nenacházím zde na foru nějaký návod jak po výměně baterie nakodovat klíč.Či pokud by to nešlo,tak kde najdu jednotku centrálního zamykání kde bych napasoval nové dálkové ovládání. Je to rok 1998 Díky moc za radu. Citovat
radim.1008 Odesláno 10. září 2018 Odesláno 10. září 2018 A proto je to mezi 206kami? :myslim Použil jsi hledání vpravo nahoře? Jednotka dálkového centrálu je u stropního světla. Péťa ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.