Vážení kolegové,a kolegyně.Koupil sem Peugeota 306 Break a potřeboval bych zprovoznít D.O.
Hledám a nenacházím zde na foru nějaký návod jak po výměně baterie nakodovat klíč.Či pokud by to nešlo,tak kde najdu jednotku centrálního zamykání kde bych napasoval nové dálkové ovládání.
Je to rok 1998
Díky moc za radu.