Dýdý Odesláno 28. červenec 2018 Odesláno 28. červenec 2018 Odešlo mi palivové čerpadlo na picassu.Po výměně auto jede úplně normálně dokud není třeba rychle akcelerovat.Prostě chcípne.Podržím klíček a natlakuje se nafta a normálně nastartuju. Kontrolka závad se vůbec nerozsvítí.Ted pujdu na pivo a zítra ten vergl podpálím.Vypadá to jako kdyby dávalo málo nafty.Vzduch to snad přisávat nemůže.Filtr je nový. Citovat
krtek 2 Odesláno 28. červenec 2018 Odesláno 28. červenec 2018 prachy za pivo daj za diag snad nieco napovie Citovat
ozzy56 Odesláno 28. červenec 2018 Odesláno 28. červenec 2018 (upraveno) proč čekat do rána? podpal to hned po pivu Upraveno 28. červenec 2018 uživatelem ozzy56 krtek 2 ohodnotil 1 Citovat
krtek 2 Odesláno 28. červenec 2018 Odesláno 28. červenec 2018 (upraveno) palivovy filter si vymenil s podavackou? pises tam o filtru ale neviem o ktorom Upraveno 28. červenec 2018 uživatelem krtek 2 Citovat
Dýdý Odesláno 28. červenec 2018 Autor Odesláno 28. červenec 2018 Jo palivový filtr jsem dal nový.Kdyby se alespon nemusela ta nádrž vyndavat tak tam nabastlím čerpadlo z iveca.Asi bude flexotuning a dírka na čerpadlo v kastli. Citovat
ozzy56 Odesláno 28. červenec 2018 Odesláno 28. červenec 2018 máš tam čerpadlo podle VIN? třeba druhovýrobu, ale musí odpovídat parametrům podle VIN..., myslím tlak paliva, dodané množství atd., mezi těma čerpadlama jsou rozdíly i když vypadají stejně Citovat
krtek 2 Odesláno 28. červenec 2018 Odesláno 28. červenec 2018 a pred vymenou islo auto v poho? samozrejme do doby nez klaklo cerpadlo Citovat
Dýdý Odesláno 28. červenec 2018 Autor Odesláno 28. červenec 2018 Před výměnou jsem tam měl Starline čerpadlo asi půl roku.To kleklo a tak jsem tam narval jenom čerpadlo jako motorek samostatný do původního obalu.Tlakem paliva atd jsem se vůbec nezabýval.Je psaný na 2.0 hdi tak jsem to dál nestudoval. Citovat
ozzy56 Odesláno 29. červenec 2018 Odesláno 29. červenec 2018 no vidíš--a jsme u toho, možná to čerpadlo prostě nestačí dávat dostatek nafty v požadovaném tlaku... Citovat
Dýdý Odesláno 29. červenec 2018 Autor Odesláno 29. červenec 2018 Zkusím to střelit na náhradní díly.Na kola a zrcátka kupce mám.Občas se musí taky přiznat porážka.Musím taky něco udělat na baráku a ne se jenom válet pod autem. ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.