--pavelbossik-- Odesláno 3. únor 2006 Odesláno 3. únor 2006 Jeste je neco spatne na ty 306 a to ze to za studena skube je to jenom tak ja nevim za cca 5km jizdy to udela tak 3x uplne to strati vykon no proste znate to ... tak dikes Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 3. únor 2006 Odesláno 3. únor 2006 Původně zaslal: P607Olda prozraď jaky máš motor, benzín? Podle zvuku nahrávky bych řekl, že určitě benzín. Citovat
P607Olda Odesláno 3. únor 2006 Odesláno 3. únor 2006 no, jsem to neposlouchal...jakej obsah tipujete? [upravil dne 3.2.06 P607Olda] Citovat
P607Olda Odesláno 3. únor 2006 Odesláno 3. únor 2006 hele, nahrávku má Vega60 a ptá se pavelbossik (nebo u toho mlžení oken byla taky nahrávka?) [upravil dne 3.2.06 P607Olda] Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 3. únor 2006 Odesláno 3. únor 2006 Původně zaslal: P607Olda hele, nahrávku má Vega60 a ptá se pavelbossik (nebo u toho mlžení oken byla taky nahrávka?) [upravil dne 3.2.06 P607Olda] Jsem VŮL. Máš pravdu. No jo pátek. ÚÚÚÚÚÚÚplně blbnu. :aut :aut :aut Citovat
P607Olda Odesláno 3. únor 2006 Odesláno 3. únor 2006 Si to tak neber... Konečně pátek, ten je bezva:super [upravil dne 3.2.06 P607Olda] Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 3. únor 2006 Odesláno 3. únor 2006 Původně zaslal: P607Olda Si to tak neber... Konečně pátek, ten je bezva:super [upravil dne 3.2.06 P607Olda] Ten je bezva, ale asi ne pro mě. Zítra dopoledne zase autoškoličím. :( Citovat
--pavelbossik-- Odesláno 4. únor 2006 Autor Odesláno 4. únor 2006 jj kluci benzin 1.4 proste nadupanina hnus touzim po 2,0 no nebo aspon 1,8 proste neco co prislapnu ve 110km a ono to bude chtit jet... ne jak tohle to abych jel tak to musim nejdriv rozhejbat a pak uz nebrzdit nabrat prostredek silnice a valit a kochat se prirodou Citovat
voštík Odesláno 4. únor 2006 Odesláno 4. únor 2006 a co teprve, kdyz prislanes ve 180 nebo ve 200 a ono to furt chce. A ne malo, to je potom žůžo!!!! už mlčím Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.