enikybeniky Odesláno 15. srpen 2018 Odesláno 15. srpen 2018 Nějak nebyl čas, trošku se to posunulo, ale měl bych v nejbližší době objednávat. Teď byly jiný priority. :) Citovat
enikybeniky Odesláno 15. srpen 2018 Odesláno 15. srpen 2018 Radku, ten kabel jack - cinch mi bude stačit na propojení k repro 2.1? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 15. srpen 2018 Odesláno 15. srpen 2018 (upraveno) Jistě že bude. Subwofer bere signal z toho. Ted taky z PC nemáš jinej, je možný že tam maš uplně stejnej Upraveno 15. srpen 2018 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
enikybeniky Odesláno 15. srpen 2018 Odesláno 15. srpen 2018 Ok, jdu na to, uf. Vezmu ale spíš pozlacený konektory, cenovej rozdíl není tak velkej, což? https://www.alza.cz/hama-propojovaci-3-5mm-jack-m-2x-cinch-m-1-5m-d503924.htm Citovat
enikybeniky Odesláno 19. srpen 2018 Odesláno 19. srpen 2018 Tak, Radku, prosím Tě. Mám zapojeno, ale: V subwooferu jsem nahradil vstup IN tím kabelem a jackem zopojil do zesilovače. Teď mi tedy zbyly cinch, což je v pořádku, ale i konektor do zvukovky do PC, na jehož kabelu je i ovládání repro. Takže nevím, jak dál. Dále po připojení sluchátek nejsou rozpozána a hrají dál repro.... Co s tím? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. srpen 2018 Odesláno 19. srpen 2018 (upraveno) Z počítače musiš přivést USB do olympa, v počítači po instalaci nastavit tuto zvukovku jako výchozí. Kabel IN od Subwoferu zapojit do Olympa vzadu. Sluchatka pak připojuješ vpředu Olympa, je možné že repro budeš muset vypnout při poslechu sluchátek. Ovládání repro je na kabelu kterej je připojený do PC? Tak potom zapoj tento kabel do olympa a dál do subwoferu tak jak to bylo dosud. V tom případě se asi kabel kupoval zbytečně. Netušil jsem že ovladaní je na kabelu mezi zdrojem signalu a subwoferem, ale to ničemu nevadí, jen se musi tento kabel zapojit do Olympa. O tom kabelu jsme tu celkem diskutovali s Péťou, to jsi mohl napsat že je to tak. Ale jak pišu, nevadi to ničemu, jen ho musiš použít aby ovládání zustalo zachováno. Upraveno 19. srpen 2018 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
enikybeniky Odesláno 20. srpen 2018 Odesláno 20. srpen 2018 Díky moc, zatím to mám zapojené separované jako 2 zvukovky a přepínám je mezi sebou. Teď jsme týden pryč, tak po návratu na to zase kouknu, ale je to pro mě bludiště. Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
enikybeniky Odesláno 27. srpen 2018 Odesláno 27. srpen 2018 @Radek Hurvajz: Tak zapojeno jako jedna zvukovka, druhá zvukovka deaktovována a funguje Jenom teda na ovládání stahuju hlasitost buď jednoho nebo druhýho, ale to je pohoda. Jinak pro ostatní: Je to bomba, konečně sluchátka ukazujou, co umí, z 8smi stupňů hlasitosti dávám tak čtvrtý a je to kravál. Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. srpen 2018 Odesláno 27. srpen 2018 A to ovladaní hlasitosti jsi teda zachoval tak jak jsem psal?? Citovat
enikybeniky Odesláno 27. srpen 2018 Odesláno 27. srpen 2018 Ovládání zachováno, mám obě vedle sebe, takže ovládám buď sluchátka na Fiiu nebo repro na ovládání. Líp to asi neuděláme, ale mně to vyhovuje. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.