Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palivové čerpadlo 2,0 HDI, 88kW


Cesta

Recommended Posts

Zdravím pežoťáky.

Mám problém se svou 807. Po  nastartovaní chvíli běží následně pomalu snižuje otáčky až zdechne, přidávání plynu nereaguje. Nejprve se to stávalo sem tam jednou po nastartování a po druhém nastartování fungoval normálně. Při dalších startech fungoval. Poté se po nějaké době vše opakovalo. Teď jsem se dostal několikrát do situace, že při startování jsem musel opakovat startování než zůstal motor běžet i 5x. Palivový filtr je měněn vždy s výměnou oleje. Chci se zeptat na možnost vyměnit u mého modelu jen palivové čerpadlo nebo by se musela vyměnit i celá plováková komora v níž je čerpadlo uloženo? Pokud je možnost mi dle VINu sdělit i případné číslo dílu tak prosím o tuto informaci. Můj VIN vf3ebrhkh13308596. Případně netušíte co by to mohlo být jiného? Hledal jsem i ve fóru, ale nedostal jsem odpověď na můj problém. Něco málo z roku 2015, ale nic konkrétního.

Díky Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle VIN máš jen měrku paliva, bez el. čerpadla v nádrži :bojim

byla by dobrá origo diagnostika

zkusil jsi ráno před startem zapumpovat balonkem? pokud motor po napumpování normálně chytí, padá ti nafta

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za pozdní reakci

O víkendu se mi stalo znovu, že po prvním startu zdechl. Zkusil jsem pumpovat balonkem, kdy byl uplně tvrdý, takže moc zmáčknout nešel. Po pokusu namačkat jsem nastartoval normálně, a od té doby bez zádrhelu. Jezdím s autem denně a starty jsou rovněž několikrát denně. Diagnostiku jsem si domluvil v Peugeotu v Přerově, tak uvidíme. Případně někdo s dobrou diagnostikou v okolí Hranic?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...