Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení?


mracek25

Recommended Posts

Ahoj mám 308SW r.v 2012 a řeším jaké tažné pořídit a zda si ho namontovat sám.Procházel jsem net a ceny s hodně různí takže se ptám jakou mate vy konkretní zkušenost,Kamarad má třeba na 301 tažná nějakého poláka a je velice spokojeny proto i ta nižší cena ke které se i já přikláním,ale nechci zase za každou cenu brát to nejlevnější.Nejlépe kdybych se vlez i s elektroinstalací do 6000,-.No a právě tady už se něco málo řeši,že origo el.instalace CAN BUS stojí kolem 3000,- samotná a univerzální cc 1200,-.Různí se tu názory,že s univerzální to blbne skrze couvací asistent.Tak rád bych vaše zkušenosti nebo i názory popřípadě i odkaz nebo třeba i návod.DĚKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám SVC Náchod na break 2xnovy kvůli tomu ze do me narazila ženská...

Je nastrikany černou barvou a po zimě leze rez po 2-3 letech se cely loupe, cena je dobrá, ale kvalita mizerna u novyho auta bych do něj nešel, docela se mi líbí slováci Gallia je pozinkovany a melo by vydržet víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

V první řadě musíš vědět od koho je elektroinstalace u TZ nebo samotné TZ . Pokud zjistíš výrobce jednoho nebo druhého komponentu tak zkusit kontaktovat jejich montážní firmu.  Ale troufnu si říct že možná vyjde levněji koupit celou elektroinstalaci novou než jen samotnou ŘJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Cau lidi,furt se mi nedaří opravit elektroinstalace. Nemáte nějaké schema zapojení? Popřípadě kde sehnat elektriku? Zatím se tomu bránín na netu není moc velký vyběr a dat 4000kč za novou elektriku když je pokažena jen jedna krabička... Na tažném zařízení je Značka Bosal,ale u elektroinstalace jsem nenašel žadnou firmu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
V 31. 3. 2018 at 18:59, Jirikl napsal:

Čaute lidi,mam namontované tažné zařízení od puvodních majitelů,jenže tam zateklo a asi odešla řídící jednotka,kde lze sehnat jen řídící jednotku novou?? na řídící jednotce mám napsane:

12/2007

PA6-GF30

E1 021468

Řeším úplně stejný problém. Podařilo se Vám zjistit výrobce nebo jak jste to nakonec vyřešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...