Sw3x Odesláno 13. únor 2017 Autor Odesláno 13. únor 2017 Díval jsem se na pojistku v subwooferu jestli je v poho a všiml jsem si že pojistka tam je 30ka Citovat
F.I.K Odesláno 24. březen 2017 Odesláno 24. březen 2017 Bacha s těma cislama... U analogovyho zesilovače mas účinnost cca 50 procent, takže když spocitas max. Možný příkon podle pojistky na zesu, tak si ho vyděl dvěma a mas zhruba výsledný výkon zesilovače. Citovat
Escaper Odesláno 5. duben 2017 Odesláno 5. duben 2017 Jestli je to stále aktuální můžu pomoct jsem od Olomouce a zkušenosti s Autohifi mám. To co ti tam někdo vykouzlil je otřesné. Třeba jsi neodpálil koncák v zesilovači když se ti při zapnutém SW rozsvítí dobíjení. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.