Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vypnutí motoru


milajda22

Recommended Posts

Zdravím Peugeoťáky a Peugeoťačky, jsem majitelem 5008 r.v. 2012 2l v dieslu už týden jsem zatím moc spokojen ale jelikož mám špatné zkušenosti z krádeží před předešlého vozidla, chtěl jsem se zeptat, zda by někdo ze zdejších machrů neměl nápad jak zapojit tento "Imobilizér- https://www.levnealarmy.cz/eshop/zabezpeceni-vozidel/imobilizery/bezobsluzny-imobilizer-im101-s-akcelerometrem.html" měl jsem ho namontovaný v Xsara Picassu 1,8 v benzínu na vypnutí BSI, jenže v servisu mi řekli že na 5008 nemají žádné schéma a nevědí co přerušit aby auto šlo poté bezproblému nastartovat a nazapsala se žádná chyba do BSI. Díky

manual_im_101.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v navode pisu ze je tam rozpinacie rele (v kludovom stave je prestrihnuty kabel v aute  spojeny ako v orginale),chapem to tak ze pokial je vsetko ok  a robis vsetko ok tak sa prestrihnuty vodic tym rele nerozpoji

rozpoji v momente ked to bude chciet niekto ukradnut  a vtedy to auto zdochne  a  moze hodit nejaku hlasku 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak jak píšete, relé je stále sepnuté a rozepne se pokud někdo cizí nastartuje nebo vás vytáhne na křižovatce z auta a odjede (nesmí se ale nechat přívěšek v autě, pak to nerozepne), hlášku to psát může, ale musí po znovusepnutí relé normálně nastartovat - napadlo mě třeba buď přepušení původního imobilizéru (ale nevím jak se to bude chovat a jestli vypne motor) a nebo napájení el.plynu, auto by tedy nezdechlo, ale mohl by plyn mačkat jak chce ale auto se ani nehne (čož by bylo asi dobrý že nepřestanou jít brzdy). Bez schéma jsem ale nahraný :(

Upraveno uživatelem milajda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimo imobilizer, ale taky by se mohlo hodit. Nechal jsem si odstavit zámek na dveřích. Zloději aut většinou nerozbíjí okna, ale lámou se přes zámek a když nefunguje, tak jde o auto dál. Nějaký takový vykuk mi zaparkoval k baráku ukradeného skoro nového Partnera, tak jsem měl čas mrknout a přesně šel přes zámek, spínačku rozlomil a pak někde z palubky koukaly dráty a na ně prý měl připojenou vlastní řídící jednotku.

2012-07-20 08.36.04.jpg

2012-07-20 08.34.27.jpg

2012-07-20 08.34.10.jpg

Upraveno uživatelem martinecondrej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na origo imo by som to nedaval ,to by nefungovalo

dal by som to narp na cerpadlo v nadrzi (ak ho mas) ale toto by dost zatazovalo rele v tom dodatocnom imobilizeru

alebo skor na DRV ventil na cerpadle  ,na to schemu nepotrebujes ,,nech prerusis hociktory jeho kabel (ma dva kably)ci uz napajaci alebo ovladaci   auto zdochne

zahlasi ti to chybu DRV ventilu a nizky tlak paliva  ale po znovu spojeni obvodu by sa hlaska mala preklasifikovat  na prechodnu zavadu a auto by malo nastartovat podla mna 

pravdepodobne to bude hadzat hlasku aj na displej ,a pripadny zlodej si bude mysliet ze s motorom neni nieco v poriadku tak sa na to vykasle 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rady a ten DRV ventil se nachází kde? Je to můj první Diesel a tyto motory jsou pro mě Španělskou vesnicí, mám 2l 110KW, tak kdyby byl někdo zdejších kdo má tuto motorizaci vyfotit kde ten ventil je? A co takhle nárazové čidlo?

Upraveno uživatelem milajda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak jsem dnes u služebky  Auto s kosočtvecem na kapotě a Clio k tomu, jsem za chodu motoru vytáhl konektor od "asi" DRV ventilu (konektor s dvěma  dráty na turbu) a Renault hned chcípnul, jenže po znovu nastartování vyskočil na palubce nápis STOP se servisním klíčem a motor šel asi v nouzovém režimu, tak do servisu a už je to v pohodě. Takže cestou přes DRV ventil to asi nepůjde, pokud tedy se 5008 nechová jinak. Až manželka v sobotu přijede, tak to zkusím, ale mám docela bobky. Měl by ještě někdo nějaký nápad? Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...