Eliot Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 Zdravim dnes som mal rozobratu spinaciu skrinku lebo mi nešiel ventilator kurenia, všetko som vyčistil bola to pohoda, najprv išiel aj ventilator aj šetko no teraz už to nejde vobec, može byt už ta spinačka tak rozhrkana že už nepojde vobec? Da sa vymenit len nutro tej spinačky či treba novú celú? Dakujem za odpovede A je to peugeot 406 2.0 hdi 1999 rhz kod motora Citovat
HC MAREK Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 mala by sa dať odeliť elektrická časť od zámku , takže stačí vymeniť len tú elektriku. Citovat
Eliot Odesláno 19. leden 2017 Autor Odesláno 19. leden 2017 No to by bolo super len neviem či mi to tak niekto preda Citovat
jarokare Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 Něco takového ? http://www.auto-francie.cz/p/spodni-cast-spinaci-skrinky-peugeot-406-9926-y1-fparts Citovat
Eliot Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 ano ptesne to by som potreboval. Do kolkych dni by to prišlo na SR nevieš nahodou? Citovat
krtek 2 Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 (upraveno) tie plasty elektr spinacky nedrzia niekedy dobre po kope ze sa to uvolnuje v tych zapadkach a potom to nejde na tej spinacke z odkazu budes musiet prerabat konektory , dat tam svoje tusim je to typ na stary model 406 a ci vocec bude pasovat do zamku to netusim tuto potrebujes http://bazar.automedik.cz/AMD0620757194/peugeot/406 Upraveno 20. leden 2017 uživatelem krtek 2 Citovat
Eliot Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 Okej dakujem za pomoc..nasiel som aj par aut na diely tak zavolam a uvidim ked tak objednam Citovat
jarokare Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 Jsem blbej , jsem si nevšim , že máš novej model Citovat
Eliot Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 Pohoda nic sa nedeje ☺ a nepasovalo by to tam z ineho modelu? Napr 2.1 td? Citovat
jarokare Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 To asi ne , ten se do novýho modelu nedával Citovat
Eliot Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 Hmm cele zle...no uvidim volal som jednomu a ze sa opyta co stoji nove. Som zvedavy ci to vobec zozenie Citovat
krtek 2 Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 tusim pasuje z 206ky ale to som len pocul vyskusane nemam Citovat
Eliot Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 Aha no uvidim obvolam par inzeratov a uvidim co bude Citovat
Eliot Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 Nasiel som jeden ma komplet setko za 20 eur len je to z 2001 bude to pasovat? Citovat
krtek 2 Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 samotna elektric cast musi mat 3 konektory jednopinovy dvojpinovy trojpinovy Citovat
Eliot Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 Nejde mi sem vlozit fotka co mi posielalale on tie konektore odrezal takze neviem Citovat
krtek 2 Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 ked pises prispevok ,klikni na vyberte soubory... Citovat
Eliot Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 To viem len pisem z mobilu a fotka je asi velka a nechce s ami upravit velkost doma to skusim z pc Citovat
jarokare Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 (upraveno) To by mě zajímalo , kterej dřevák ty kabely takhle ohlodal , jeden kabel mi tam chybí Upraveno 20. leden 2017 uživatelem jarokare Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.