Jump to content

Klepání v přední nápravě.


uulik
 Share

Recommended Posts

Kamarádi poraďte co je mé nápravě P.405/r.90 Při jízdě(hlavně pomalé) přes nerovnosti,výmol,kanál,přejezd atd.se ozývá ze předku zvuk který zní jako by byla uvolněná celá náprava,nebo jako když by tam volně vyseli tlumiče a bimbaly se. Na technický zjistil malou vůli ve sv.čepu.Jsou vyměněné lůžka ramen,přední tlumiče mají najeto 30 tisíc.Poradíte co mám asi vyměnit.Gumi se nesjíždí jak nemají,volant nevibruje. Dík za každou dobrou radu.

Link to comment
Share on other sites

Původně zaslal: komisar

a co tak stabilizační tyčky ty to mohou taky dělat vždy to začne u jedné strany pak i následije druhá.Mne to dělalo na leve straně u Laguny blbě se to poznává co to děla,ale při pomale jízdě po nerovnosti mi bouchala jedna strana,pak jsem objevil stabilizační tyč která byla vymletá:myslim

Komisar,to budou na sto pro ty tyčky.Můj mechanik taky nevěděl,měnil přední ložiska no a po projetí mi oznámil že tam něco bouchá což sem sám nemohl přeslechnout,ty ložiska tak hučeli že tenhle zvuk se mezi tím nějak ztrácel.kouknu na to za tepla,snad to poznám co je vymletý.Ještě se zeptán,sem schopnej si je vyměnit sám když nemám jámu ani rampu,no o zdviži ani nemluvím.Chalupa ,hever a posadit pěkně na kozy,stačilo by?

Link to comment
Share on other sites

měl jsem to podobný,po přejetí nerovnosti jako by něco bouchlo do podlahy.Vyměnil jsem postupně:uložení stabilizátoru,tyčku stabilizátoru,silenblok v rameni,,spodní kulák,kulák na řízaní a až pak to přestalo.Prostě hledání a postupné zkoušení.Nevěřil bych,jakej rachot dokáže udělat blbej kulák.

Link to comment
Share on other sites

tak presne tohle sem resil pred mesicem.Byly to vytlucene gumy na stabilizatoru.Rany do kastle ukrutny.Koukal jsem na cepy,loziska v tlumici a nakonec banalita.I jizdni vlasnosti se o mnoho zlepsily!!!!!!!!! po vymene.Lze delat na aute.Ani jsem stabilizator nepovoloval od ramen.Vymena 1/2h-1h jedna strana.Podle toho,jak se rychle povoli 2 srouby a 1x svernej spoj na tyci stabilizatoru a kde se to dela!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...