pagot Odesláno 6. prosinec 2016 Odesláno 6. prosinec 2016 Zdravim vsechny, koupil jsem 306hdi a dostal jsem jeden klic, ze nefunguje dalka me nevadi ale nevim jestli mam imobilizer. Tedy pokud bych stratil klic tak jsem v loji. Kazdopadne si udelam nahradni, pokud je, da se opatrit nahradni ? pripadne co by to stalo..predem dik Citovat
ozzy56 Odesláno 6. prosinec 2016 Odesláno 6. prosinec 2016 nejlíp ti odpoví v každém klíčařství v super-hyper marketu, dělají tam i klíče do aut Citovat
MilanF1 Odesláno 6. prosinec 2016 Odesláno 6. prosinec 2016 (upraveno) Immo určitě máš a je v klíčku (vozy do roku cca 1998 měli immo v podobě "kalkulačky"). V zámečnictví by měly immo umět, ale dálku určitě nedají. To jedině v pugu. Doporučuji minimálně udělat náhradní planžetu, aby ses dostal do auta. Upraveno 6. prosinec 2016 uživatelem MilanF1 Citovat
ozzy56 Odesláno 6. prosinec 2016 Odesláno 6. prosinec 2016 jojo, tak jsem to myslel, abys mohl otevřít a jet (bez dálky) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.