podgy4 Odesláno 31. říjen 2016 Odesláno 31. říjen 2016 Zda clubáci. mam prosbu. Známej potřebuje vymenit mrazovou zátku na Pug406 2.0hdi RHZ.Je to zadní nad nejakou přírubou vody.Měnil jste to někdo?je to velká bitva?díky za rady Citovat
ozzy56 Odesláno 31. říjen 2016 Odesláno 31. říjen 2016 (upraveno) stalo se mi to samé před asi 6 roky, ale když jsem viděl v jakém místě ta mrazovka je--za výfukovýma svodama--tak jsem to dal kamarádovi, co má servis a hlavně zvedák, dělal to celý den...,prostě co je zezadu na motoru muselo ven, aby se k té zaje.ané zátce dostal stalo se mi to v zimě, takže dělat ve studené garáži na zemi se mi opravdu nechtělo , zátka stála nějak 35 korun Upraveno 31. říjen 2016 uživatelem ozzy56 Citovat
Lihous Odesláno 31. říjen 2016 Odesláno 31. říjen 2016 Doporucuju zkontrolovat vsechny a pripadne je i vsechny vymenit. Mame to za sebou na 2,2HDi .... Citovat
MilanF1 Odesláno 31. říjen 2016 Odesláno 31. říjen 2016 Tuhle mrazovku jsem taky měnil, velká paráda, bylo na půl dne co dělat. Jenom na jámě, vyndal se ten plastový domeček, který rozděluje vodu a některé hadice ven. Přístup fakt na houby, rezavá byla jenom tahle, takže se vyměnila jenom jedna. Znovu bych to dělat nechtěl, příště snad tu zátku něčím zalepím. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.