Sniper17 Odesláno 14. říjen 2016 Odesláno 14. říjen 2016 Dnes na stk mi bylo řečeno že je vůle v řízení ale není to prej nic zvláštního každopádně jsem na to koukal a vůle je v tom kloubu od tyče řízení,dá se to nějak vymezit ? nebo mám raději sehnat kloub jiný ? Citovat
oddie Odesláno 14. říjen 2016 Odesláno 14. říjen 2016 No to se mění celá spojovačka. Nic zvláštního. Citovat
Sniper17 Odesláno 14. říjen 2016 Autor Odesláno 14. říjen 2016 Já jí všude našel jen bez serva cca.500kč což je super cena ale já servo mám. Citovat
oddie Odesláno 14. říjen 2016 Odesláno 14. říjen 2016 Hm, to už si nepamatuju, zda se liší. Kdysi jsem měl těhle dílů mraky, nové jsem většinou nekupoval... Citovat
Marcel505 Odesláno 14. říjen 2016 Odesláno 14. říjen 2016 Tak spíš doufej, že je to v tom táhle. Táhlo koupíš, namontuješ, utáhneš. Jen aby to nebylo v tom futru napravo... Citovat
Sniper17 Odesláno 14. říjen 2016 Autor Odesláno 14. říjen 2016 nene koukal jsem na to tyč řízení jsem pevně vzal a kolega zacukal volantem kloub má tak cca.1cm do stran vůli. Citovat
Marcel505 Odesláno 16. listopad 2016 Odesláno 16. listopad 2016 1cm je tak akorát na dobrou nehodu až to vyskočí úplně... Citovat
Sniper17 Odesláno 17. listopad 2016 Autor Odesláno 17. listopad 2016 Už je to naštěstí opraveno kloub byl dost volný tak jsem sehnal jiný na vraku za 120kč Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.