Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadna naprava a sneh


JoeMaverick

Recommended Posts

Zdravym vsetkych. Mam takyto problem: na snehu v priamom smere jazdy sa mi nahana zadok akoby som dostal smyk. Deje sa to nad 30-40km/h, cize do tejto rychlosti v pohode.

Neviete mi niekto poradit co by to mohlo sposobovat?

Dakujem za prispevky a prajem VSETKYM PEKNY SILVESTER A STASNY NOVY ROK

Mam P-405 1.9 SRi rv.90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že to bude na sněhu přibržděné některé zadní kolo, tohle dělalo auto kolegovi, který zapomínal zabržděnou ruční brzdu, a dělalo mu to na sněhu, na normální silnici(asfaltu) uvařil brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JoeMaverick

Zdravym vsetkych. Mam takyto problem: na snehu v priamom smere jazdy sa mi nahana zadok akoby som dostal smyk. Deje sa to nad 30-40km/h, cize do tejto rychlosti v pohode.

Neviete mi niekto poradit co by to mohlo sposobovat?

Dakujem za prispevky a prajem VSETKYM PEKNY SILVESTER A STASNY NOVY ROK

Mam P-405 1.9 SRi rv.90

špatná zpráva, je potřeba udělat repasi nápravy a nebo ji vyměnit za dobrou, páč v ložiskách máš vůli a kola se dostávaj do šípu a způsobují jízdu smykem, nesjížděj se ti výrazněji pneu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych skontroloval, jestli nemáš moc utaženou ručku a jestli se bez problému točí obě kola. Nejjednodušeji asi zajistit pořádně přední kola a střídavě zvednout každou stranu bez zatažený ručky. kolo by se mělo bez problémů točit. U kotoučů destičky v jednom místě pravidelně a opravdu z lehka dřou o kotouč. Pokud kola nebrzdí, tak to nejspíš budou ty ložiska na ramenech. potom zkontroluj silentbloky, jestli nejsou nějak znatelně špatný, pokud s autem bylo zacházeno drsně, smyky ruckou na suchu, mohl se nějakej silentblok vytrhnout a náprava muže bejt hnutá.koukni na rovině na auto zezadu a pokud je to tak, jak si myslím, kola by měli být obě rovně, kolmo k vozovce pokud jsou do tvaru A budou špatný ty lóža a chce to repásko. Snad jsem trochu pomohl. Zatim ahoj a držim palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to na 100% vadný ložisko na kyvném rameni zadní nápravy, Já to měl úplně stejný ((vyšší rychlost, zhruba od 40 Km nahoru a prdel auta šlo do strany,převážně na sněhu)). Kupoval jsem ložiska na obě ramena i s čepy a vyměnil. Od tý doby mám pokoj. Měj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mně to začala dělat moje 406.

Při jízdě na dálnici na sněhu asi v 70 ti km rychlosti začne prdel lítat ze strany na stranu (samo trošinku, ale pod zadkem to určitě cejtit je)

Začalo mi to dělat po výměně zadních stabilizátorů a nevim co s tim, jestli nemam zajet na geometrii nebo něco jinýho ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...