Skylord Odesláno 28. prosinec 2005 Odesláno 28. prosinec 2005 Jakou teplotu vám ukazuje teploměr při zahřátém motoru? Mně nejvíce 80, ale tak se mi zdá, že by ta rafika měla být uprostřed tzn. 90. Tak to ukazuje např. TDI. Citovat
ALFWORKS Odesláno 28. prosinec 2005 Odesláno 28. prosinec 2005 Dolezite je to, ze kam ti padne rucicka ked vypnes motor.... ked ti padne na zaciatok stupnice, tak tacho je asi OK.. skor to bude tym, ze ten motor sa asi natolko nezahreje Mne na 2 litry tiez vacsinou ani na 90 neni voda... az ked stym zacnem jazdit v otackach.. pri normalnej jazde v zime okolo 80 stoji rucicka.. Citovat
Zipík Odesláno 28. prosinec 2005 Odesláno 28. prosinec 2005 Jak udeřila teď zima a já kupoval dárky tak mi při jízdě ve městě nešla teplota víc jak na 75 až po delší jízdě mimo město vyleze na 85 a víc nic a to i v létě.Taky jsem se nad tím pozastavil a snážím se nějak příjít pravdě na kloub;)Je to normální či ne? Citovat
lamancha Odesláno 29. prosinec 2005 Odesláno 29. prosinec 2005 U mne je to to stejne 70-80, ale asi to ma tak byt:myslim Citovat
Bohumil Odesláno 29. prosinec 2005 Odesláno 29. prosinec 2005 Já mám sice 1,6 benzín, ale taky v zimě 70-75, v létě oklo 80. V manuálu píšou, že to je OK. Citovat
Martinsk Odesláno 29. prosinec 2005 Odesláno 29. prosinec 2005 Mám HDi a menil som termostat. Na krabici bolo napísané že otvára pri 83°C a zatvára pri 79°C. Podľa tohoto to aj sedí. Teplotu drží okolo 80°C. Citovat
Skylord Odesláno 29. prosinec 2005 Autor Odesláno 29. prosinec 2005 No mně to taky v servisu říkali, tak to asi bude OK. Citovat
Smolik Odesláno 1. březen 2006 Odesláno 1. březen 2006 já jsem tam v létě v zácpě dostal 105 stupňu ale to jsem fakt mněl sakra strach. Citovat
lolo Odesláno 1. březen 2006 Odesláno 1. březen 2006 peugeot 307-1,4-16v teplota motora v zime po zahriati sa ustali na 80.st vyjadrenie v serv. je to OK Citovat
cabinda Odesláno 3. březen 2006 Odesláno 3. březen 2006 Já mám 1,6 HDI a v servisu mi řekli že 80 je normální teplota Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.