Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Relé žhavení a pojistka žhavení P206 1,6hdi (P1351)


Stipe.19

Recommended Posts

Prosím o pomoc pač už jsem bezradný a v tolika informací co tu je už se ztrácím. Hází mi to chybu P1351, vím problém se žhavením, ale může mi někdo poradit kde najdu to relé a když to nebude tím, tak která přesně pojistka to může být abych se na to podíval?? Samo vím, že to mohou být i žhaviče, tak se ještě ptám, jestli je nějak dovedu otestovat doma na dvorku a případně jak?? Díky moc za veškeré rady a názorné ukázky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zdravím...vracím se k tomuto tématu...napadla mě jedna věc. Jak velká může být pravděpodobnost že bude špatné relé žhavení, když mi na palubním počítači nesvítí při startování "oranžová spirála žhavení"?? Jinak teď v zimě mam starty v pohodě. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spiralka na 1.6hdi iba preblikne kym niesu fakt velke mrazy. zhavicky su zo zadu motora, je tam naprd pristup, aspon v 307 bol.. sanca na zalomenie je pomerne velka.... ak mas kliestovy ampermeter mozes ich skusit premerat jednotlivo, ake tam tecu prudy, mali by byt cca zhodne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...