Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 1.6 Vti 88kw


Jirikl

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak jsem chtěl měnit rozvody a čerpadlo,ale jaksi mi nějaka Ku*** ulomila elektrické zrcátko tak jsem musel sehnat druhé,které jsem sehnal za 1670kč a včera vyměnil a vše zase funguje. Ještě jsem zjístil,že mi chrčí zadní reproduktor tak jsem objednal druhy za 300kč. Zítra má přijít pak budu měnit :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak měl jsem odložene nějaky prachy ted jich nemám moc,ale musel jsme to zrcátko koupit. Jinak auto ma 50000km( jestli to tak má??,ani specializovana firma nepoznala stočení,zkontrolované pomoci Cebia a i v peugeotu podle vin) ale stařím už ma dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím.Ale auto je staré 9 let a nevím zdali ty km na 100% sedí takže radši z preventivních důvodu.

Jinak reproduktor přišel,včera vyměněno, akorat jsem si ulamal na tapcu špuntíky tak dneska jsem byl koupit nové. 1 kus 19kč v peugeotu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska přezuto zpět na letní,znova jsem si přetřel brzdiče :-) Moje plány na letošní rok jsou jasné.Výměna rozvodu,vodního čerpadla,gufer na poloosách, a čištění klimatizace... :)

IMG_20170311_173216.jpg

Upraveno uživatelem Jirikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak rozvodový řetěz je vyměněn,ale vodní pumpa ne objednal jsem špatnou.Naštěstí prý pumpa jde lehce sundat bez toho aby se rozdělaly rozvody,takže objednána ta správná a zároveň i klínový řemen prý je popraskaný. Zároveň jsem nechal měnit všechny gufera, a ložiska u převodovky,které protékaly takže všechno nové :-) Ještě teda vyměníme pumpu a poté udělám Klimu a to pro letošek stačí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...