Igor010 Odesláno 23. červenec 2016 Odesláno 23. červenec 2016 Ahojte, chystám sa ísť pozrieť Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI. Z telefonického rozhovoru mi bolo oznámené, že údajný jediný problém je, že pri zvýšenej rýchlosti autu netuhne riadenie. Stretol sa už niekto s týmto problémom? Vedel by mi niekto poradiť? Dík. Citovat
P607Olda Odesláno 27. červenec 2016 Odesláno 27. červenec 2016 (upraveno) Na 605 taky netuhlo řízení, šlo neustále lehce - auto nebylo vybaveno touto funkcí. Po chvíli jsem si na to zvykl a OK. Takže doporučuji závadu řádně "ofrflat", získat slevu tak 10 až 20 tisíc Kč (nutná výměna nějakého čerpadla nebo řídící jednotky) a pak jezdit s netuhnoucím. Opravit se to dá vždycky. Vada bude asi v řídícím počítači. Upraveno 27. červenec 2016 uživatelem P607Olda Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.