Jump to content

Subwoofer a zesilovač do 406

Mikii84
 Share

Recommended Posts

na doplnění spektra o bass možná

kvalita je úměrná ceně, takže je jen otázka kolik do toho chceš nasypat korunek.

pokud cokoliv nahradíš lepším a samo i dražším bude to vždy hrát lépe, dají se samo ale udělat i dobré levné sestavy :mrk

bydlíš tak zatraceně blýzko že by jsi mohl dorazit na mini sraz v HB a můžem dát řeč, počítaj ale delší debatu občas je to složitější :mrk není to jen cosi zavřít do kufru a už tuc duc :roker

[upravil dne 20/12/05 mk405]

Příznivci vlastních cest asi ohrnou nos, ale pokud by se Ti podařilo na vrakovišti sehnat originální zesilovač JBL (+ repro) - nevím, jaký máš ročník a zda-li se do něho za příplatek dával JBL systém; samozřejmě za slušnou cenu, pak to je velmi dobrá volba, je to dimenzováno na 406ku a hraje více než slušně (samozřejmě pokud nechceš basy pro hluchý). Navíc si zachováš původní ovládání rádia (vč.displeje), což by nebyl případ, pokud bys kromě zesilovače měnil i rádio.:super

P.S. já to mám ve výbavě, srovnával jsem s Bose v novém Passatu a hraje (JBL) velmi, ale velmi slušně.

já myslím že JLB není zas tak špatná značka :mrk

origoš rádio asi nebude mít ty cinche pro připojení zesíku:myslim a ted teda nechápu jak tam maj to origoš JLB připojené:myslim pokyd si pamatuju tak tu jiní řešili jak dostat na orig rádio zesík.

Igor : co je to za zesík? ten je jen pro repra? tedy 4kanál?

Mikii84: info o srazech je v sekci \"srazy\" tam je vše popsané :mrk

Původně zaslal: bobo7

podle schema je u toho zesilovac zvlast,ja jsem udelal bastl -preskrabnul tistak a pred koncem vyvedl ven na cinch.

aha, ted to chápu

to je běná věc vyvést cinch tesně před zesilovačem rádia pokud víš kde, myslím že vírobce to dělá naprosto stejně, takže to nemusíš nazívat bastlem:super

možná by ti tu za návod jak to udělat lidi urvali ruce :mrk

Vám nikomu neřiká nic slovo Hi-volt input??? Kde je psáno, že do zesiku musí jít signál jenom skrz cinche ??? Jsou zesíky, který uměj vstup i z drátů určených pro repro (např muj CRUNCH to umí bez problémů)

Jinak jsem předělával plato do 406 a dával jsem tam 3 pásma s ovál basem. Tak kdybys chtěl můžu poslat nějaký foto.:D

HI-Volt :super:D

Hi Level vstup má většina dnešních zesíků, jenže tenhle zesílenej signál je už zkreslenej zesilovačem rádia a ten pak zesílíš - vysledkem je pak špatná kvalita

existují i převodní krabičky kam pošleš zesílenej signál z rádia a ono ho to upra ví na cinch - ale opět horší kvalita

takže tohle se používá jako nouzové řešení a rozhodně se kvůli kvalitě nedoporučuje :roker