Bacyl Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 Pro Láďu: Tak tady je ten manželčin mazel co dostala k Valentýnovi. twl před 4 roky dotala kluka a teď auto co to bude příště :-) asi bych ji měl přestat rozmazlovat co? Citovat
MJSytic Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 Pro ženskou škoda, ne? Jinak pěkný SW ať dělá jen radost Tahle barva je pěkná. Moc jich k vidění není a na "face" jí tuším už ani nenabízí Citovat
vendelinek Odesláno 17. únor 2016 Odesláno 17. únor 2016 autíčko moc pěkný ,to tě manželka taky trochu povozí,ne? no a teď by mohla dostat ještě holku a bylo by hotovo tak přeji hodně šťastných km bez nehod odesláno z Lumie Citovat
Bacyl Odesláno 17. únor 2016 Autor Odesláno 17. únor 2016 holku dostala před 6 lety takže už ma vše a teď bych si mohl delat radost já :-) Citovat
Laďa Odesláno 17. únor 2016 Odesláno 17. únor 2016 Pěkný, ať dobře slouží. Nebo tě manželka vymění Citovat
Bacyl Odesláno 17. únor 2016 Autor Odesláno 17. únor 2016 záleží co má sloužit dobře :-) auto určitě bude a co se týče mě tak ja už radši jdu na pivko :-))))))))))) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.