mikysedliste Odesláno 19. leden 2016 Odesláno 19. leden 2016 Ahoj mám ve 407 obyč radio RD4 a zajímám se o dostavbu radia s navi,na polském alegru sem našel rt3 http://allegro.pl/peugeot-407-radio-nawigacja-rt3-n3-10-wyswietlacz-i5867920971.html Bude mi do auta pasovat? Citovat
mikysedliste Odesláno 9. únor 2016 Autor Odesláno 9. únor 2016 Takže vyřešeno, dnes sem úspěšně dodělal přestavbu z Rd4 na Rt3. Citovat
mikysedliste Odesláno 9. únor 2016 Autor Odesláno 9. únor 2016 Jde někde v RT3 nastavit hlasitost pípání při parkování? Na RD4 mi to šlo pěkně nahlas a v RT3 to sotva slyším. Citovat
mikysedliste Odesláno 10. únor 2016 Autor Odesláno 10. únor 2016 Takže odpovím si opět sám, přes diagbox sem zjistil že v telematice mám úroveň hlasitosti nastaveno na 7 a ve 407 má být úroveň 3,nicméně po přepnutí šel zvuk stále potichu a v dalším kroku sem koukal že v diagnostice mám aktivní audio zesilovač,(v autě ho nemám) přepl sem na nepřítomen a zvuk je už krásně slyšet. Toť vše kdyby to někoho zajímalo Citovat
xpetrix Odesláno 10. únor 2016 Odesláno 10. únor 2016 Tak to ma zaujima,lebo mne to pipa vzadu v stlpiku(vpravo) asi kde je RJ a tiez to je niekedy slabsie pocut.Ale pipanie nejde z reproduktrov,tak aky suvis ma s tym RT3? Citovat
mikysedliste Odesláno 10. únor 2016 Autor Odesláno 10. únor 2016 Mě to pípá v zadních reproduktorech. Citovat
axx Odesláno 10. únor 2016 Odesláno 10. únor 2016 U toho nastavování je na diagnostice samostatná kolonka s bzučákem pokud pípání nejde z reproduktoru ale už si nepamatuju jestli je hlasitost bzučáku nastavitelná Citovat
Agrafik Odesláno 10. únor 2016 Odesláno 10. únor 2016 xpetrix: Senzory pípají v těch reproduktorech, na jejich straně je překážka - levá, střed, pravá, přední ,zadní. V podstatě co je graficky na RT3 jde i z repro. Citovat
xpetrix Odesláno 10. únor 2016 Odesláno 10. únor 2016 graficky nemam nic na displeji a urcite to pocujem iba z jedneho miesta-zo stlpika,kde je RJ.Mam VAN verziu,asi preto. Citovat
bajza206 SW Odesláno 10. únor 2016 Odesláno 10. únor 2016 Van neumí zobrazit na displeji ani pípat z repro Odesláno z mého HTC One M9 pomocí Tapatalk Citovat
mikysedliste Odesláno 10. únor 2016 Autor Odesláno 10. únor 2016 Toto mě zajímá, p407 sou i Van? Já do teď myslel že jen Can. Citovat
xpetrix Odesláno 10. únor 2016 Odesláno 10. únor 2016 Van neumí zobrazit na displeji ani pípat z repro Odesláno z mého HTC One M9 pomocí Tapatalk Takze pocujem dobre Citovat
mikysedliste Odesláno 10. únor 2016 Autor Odesláno 10. únor 2016 Takže rádia sou taky can a van? A kdybych koupil Van rádio tak ho v mém autě nerozjedu? Já jen že když se ty rádia prodávají na inzercích tak vám nikdo neřekne jestli je to Can nebo Van. Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. únor 2016 Odesláno 10. únor 2016 Kolik to teda vyšlo na koruny ? Počítám správně že cca 6.000 ? Citovat
Agrafik Odesláno 10. únor 2016 Odesláno 10. únor 2016 Koupit VAN, tak sis ho mohl dát do vitríny. Citovat
pito.za Odesláno 11. únor 2016 Odesláno 11. únor 2016 Do 407 my sa nedávala RT3 VAN .Čiže si ho ani nemohol kúpiť. Citovat
mikysedliste Odesláno 11. únor 2016 Autor Odesláno 11. únor 2016 Kolik to teda vyšlo na koruny ? Počítám správně že cca 6.000 ? Povedlo se mi sehnat tady v cz za 5,a za rt3 sem ani nebyl ochotnej dát víc přeci jen už je to dost starej systém,za rt4 bych dal klidně víc ale nesehnal sem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.