Marcel505 Odesláno 7. prosinec 2015 Odesláno 7. prosinec 2015 Tak teda nevím jak začít... Normálně jsem otevřel víčko chladiče, a pod ním bylo nějaké plastové vřeteno... Šlo i vytáhnout. Délka asi jako chladič. Má někdo nějaké logické vysvětlení? Samozřejmě čekám pár vtípků, že si ohřívám oběd... ...ale bude fotka, nebojte. Citovat
punkac Odesláno 8. prosinec 2015 Odesláno 8. prosinec 2015 (upraveno) tak co je z fotkou? Napadá mě, že by to mohlo sloužit kvůli pěnění při nalévání fridexu do chladiče, nebo naopak se na tom zachytávají bublinky vzduchu při cirkulaci vody a usnadňuje to odvzdušnení Upraveno 8. prosinec 2015 uživatelem punkac Citovat
Guest Scratch Odesláno 8. prosinec 2015 Odesláno 8. prosinec 2015 ja obcas nechapu Marcelovo mysleni, ale budiz. Stotoznuji se s Punkacovym vyjadrenim ohledne peneni, napadlo me zda to i nemuze byt nejaka protizamrazova ochrana? Ale to je asi blbost. Citovat
Veverka Odesláno 8. prosinec 2015 Odesláno 8. prosinec 2015 Fotku, fotku, fotku! Nějak si to nedovedu představit Citovat
Hafity Odesláno 10. prosinec 2015 Odesláno 10. prosinec 2015 U některých typů chladičů jsou tato vřetena v každé trubičce.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.