FunScreen Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 Ahoj všem, po nehodě na předek auta bych potřeboval radu... Po výměně chladiče klimatizace, chladiče klasického, serva atd.. došla řada na světla a nárazník. Světla jsou nová a jsou OK. Do nového nárazníku se přendaly původní mlhovky, ale bohužel nesvítí :-( Vůbec nemám tušení proč. Auto nedostalo takovou ránu, aby se to mlhovek dotklo. Vůbec nic jim nebylo a normálně svítily. Elektřina k nim je taky v pohodě. Když je rozsvítím na páčce, rozsvítí se mi na budíku pouze zadní na druhé poloze spínače. Na první poloze přední mlhovky ani nezareagují.. Pojistky taky OK.. Prosím, nemáte typ, co s tím? Žárovky jsou OK... Jde o P406, 2,0 HDi (66/90, r.v. 2001) Díky moc za nápady. Citovat
Edison Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 (upraveno) "elektřina k nim je taky v pohodě" Tos kontroloval na konektorech, případně na patici, nebo tak soudíš jen podle OK pojistek a kontrolky? Zadní jdou mimochodem samostatně. Tomuhle: "Když je rozsvítím na páčce, rozsvítí se mi na budíku pouze zadní na druhé poloze spínače. Na první poloze přední mlhovky ani nezareagují." taky nerozumím. Přední mají taky kontrolku, ta se rozsvítí (na první polohu)? Upraveno 24. říjen 2015 uživatelem Edison Citovat
FunScreen Odesláno 24. říjen 2015 Autor Odesláno 24. říjen 2015 Ahoj, samozrejme jsem proud na konektorech nekontoloval. Kdyz otocim na pacce mlhovkovym koleckem, predni nesviti na kontrolce, zadni ano.. Citovat
Edison Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 Ach jo... Zadní jsou až na druhé poloze, ne? Nebo obráceně: přední na druhé? ... si to nepamatuju... Ale kontrolka od předních mlhovek teda taky nesvítí? To bych hledal problém na páčce... Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 (upraveno) spis na pojistkach, rele atdzalezi jestli to jde uz pres MUX nebo ne Upraveno 24. říjen 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
Edison Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 Jo, jistě... Já bych postupoval prostě od zdroje... :-) Citovat
FunScreen Odesláno 24. říjen 2015 Autor Odesláno 24. říjen 2015 Na pacce jsou nejprve predni, ty nesviti ani na budiku ani vpredu a pak jsou zadni a ty jsou OK. Zadni sviti i na budiku i vzadu... Citovat
Edison Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 Ale svítit mají, že? Jinak zadní nás evidentně nezajímaj... ;-) Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 skrat v konektoru (kabelu) a BSM to nedovoli zapnout Citovat
FunScreen Odesláno 24. říjen 2015 Autor Odesláno 24. říjen 2015 No, zkrat me nenapadl.. Ok. Diky, proverim to. Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) v poistkovke v motorovom priestore su dve poistky F30(lava hmlovka) F31(prava hmlovka) a rele hmloviek pokial nemas mux ,kontrolka na pristrojovke berie napetie z poistky F 30(lava hmlovka) tiez pozri ukostrenie hmloviek z lavej hmlovky ukostrenia sa ukostruje aj to rele hmloviek takze ,poistky potom pozriet ukostrenia(dost pravdepodobne mozno ste zabudli priskrutkovat kabel ku karozerii) a nakoniec relatko a samozrejme skontrolovat ziarovky v hmlovkach pri otrase naraznika sa mohli vlakna ziaroviek prerusit ale to nepredpokladam kedze nesvieti na pristrojovke kontrolka ,bud neni ukostrena lava hmlovka,alebo v prdeli poistka F30 alebo nenaskakuje relatko Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.