Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 1,6 16V 80 kW - cihlová barva /Jezevčík/


jiriczek

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Tak jsem se pohnul opět dál, co se audia týče. Udělal jsem si radost a koupil jsem si jednu z nejvyšší řady 1Din rádií od Alpine ALPINE CDE-193BT A naprostá spokojenost. RGB podsvícení - možnost nastavení oranžové + se krásně vybarvily vejšky. 

https://www.youtube.com/watch?v=g-CQqbfuYTg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude slušný rachot ale já zase nejsem zastáncem tuc tuc kdy se třepe všechno venku i uvnitř ale spíše kvalitního podání zvuku jako třeba od firmy Burmester nebo Bang  & Olufsen co jsem měl možnost minulý týden prubnout a slyšet na vlastní ušiška. Jinak ta Alpina, to je pěkná pálka. Snad stojí za to. Ovládaní pod volantem si řešil přes redukci nebo svépomoci?

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je to jenom o nastavení rádia, což mě u toho neskutečně baví, když jedu s kamarády někam na oslavu, nebo jenom projížďku, nastavím rádio na "tuc tuc", když ale jedu někam dál, deaktivuju subwoofer a uberu basy a je z toho čistý poslech s krásně ostrýma vejškama. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož si Peugeot s Alpinou moc nepopovídal (nějaký zapnutí po klíčku, vypnutí po chcípnutí motoru - vůbec neřešil), tak jsem googlil, hledal všude možně, co mám špatně zapojený, zapojený mám všechno dobře, bohužel 307 nemá v kabeláži vyloženě 12V po klíčku, pouze větev, kterou odstřelí, když sepne Economy mód. Což se mi jako úplně nezamlouvalo, tak jsem Googlil dál a po pár emailech jsem se dozvěděl, že zabiju 2 mouchy jednou ranou. Adaptér, který se stará o zfunkčnění páčky pod volantem rovnou vyřeší i zapínání + vypínání rádia. Kdyby někdo řešil, tak zde odkazy: Adaptér + Kabel pro Alpine rádio. Mělo by to snad přijít už tenhle týden, takže pak dám vědět. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Řešil jste někdo výměnu zadních vzpěr u kufru za silnější? Ptám se proto, ze chci kompletně vytlumit kufr + jeho tapecir, čímž váha stoupne cca o 5Kg a už teď mi vzpěry funguji +/- tzn. Dvere nikdy samy nevyjedou nahoru, ale zastaví se tam, kde je pustím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Takže tu máme opět trošku chladno z rána a při tědlech chladnější ránech mi vesměs nejde řadit... Rychlosti tam rvu fakt silou.. Po ujetí párset metrů jde řadit lépe, po ujetí 2-3 km jde řadit stejně krásně, jako v létě... Je to na 99% olej v převodovce, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...