Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volant 308 do 307 ?


agresssor

Recommended Posts

Zdravfim jen technicky dotaz jsem schopen nainstalovat volant z 308 takovej ten hezkej  s plochym spodkem do moji 307 mi? Predpokladam ze bude potreba zjistit jestlim mam stabilizacni system. Naboj bue stejny? 

Dalsi dotaz muzu vymenit budiky bez teploty oleje za budiky s teplotou? Nevi nekdo jestli tam je pripravena kabelaz nebo musim mrknout do serviceboxu jestli tam mam kabel na to? Pripadne kdby nekdo mel nejaky napad budu rad :) diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 14. 9. 2015 at 20:17, JVT napsal:

Nebudeš vidět na budíky.  

Ahoj, nad tím bych se pozastavil.....mám v 307 cc oloupanej volant...klasika a když jsem byl s tátou vybírat auto, tak v Peugeotu 2008(308) mě ten volant fakt překvapil, je ukrutně malej a dobře mě padnul do ruky. Ale je fakt, že 307 má ty budíky obrovský, takže je možný, že bych tam fakt neviděl přes ten volant(ještě k tomu mám dost dlouhý tělo, takže koukám hodně zvrchu:-)).

Nejsem žádnej tuner, ale o fous menší volant by mě vyhovoval lépe, než ten co tam je a když to budu řešit, tak zda nesehnat rovnou jiný.....tak bych si rád nechal od někoho poradit......mám zkusit sehnat starší 308? Ten byl větší a tam by snad problém s budíkama nebyl, že? Jinak dělal se ten 308 volant starší i v GT verzi a nebo ne? Aha...tak asi dělal, teď jsem narazil na fotku....takže zkusit asi sehnat tento volant+airbag(tam bude taky speciální do GT a nebo tam padne i klasika z 308...dle fotky by mohl být stejný)? Nicméně s montáží snad problém nebude, co jsem se tak dočetl......konektor by měl být stejný....

Ale jak tak koukám, tak on stejně bude problém ten GT volant vůbec sehnat....á ne, tak jsem našel jeden za skoro 5 500Kč:-(, tak to by zabolelo.....tak snad alespoň z 308 cc.....:-(

díky za info

Sova

GT.jpg

GT_NEW.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...