agresssor Odesláno 14. září 2015 Odesláno 14. září 2015 Zdravfim jen technicky dotaz jsem schopen nainstalovat volant z 308 takovej ten hezkej s plochym spodkem do moji 307 mi? Predpokladam ze bude potreba zjistit jestlim mam stabilizacni system. Naboj bue stejny? Dalsi dotaz muzu vymenit budiky bez teploty oleje za budiky s teplotou? Nevi nekdo jestli tam je pripravena kabelaz nebo musim mrknout do serviceboxu jestli tam mam kabel na to? Pripadne kdby nekdo mel nejaky napad budu rad diky moc Citovat
agresssor Odesláno 14. září 2015 Autor Odesláno 14. září 2015 On je menší? nebo proč bych na ně neviděl? Citovat
agresssor Odesláno 14. září 2015 Autor Odesláno 14. září 2015 (upraveno) Nemyslim uplne tu novou 308 tam vim ze je ten mrnavej. Myslim neco jako treba 2005-2010 Tento: http://www.sbazar.cz/szarzecovakaterina/detail/4719077-volant-peugeot-308-cc-3008-vymenou-za Upraveno 14. září 2015 uživatelem agresssor Citovat
JVT Odesláno 14. září 2015 Odesláno 14. září 2015 OK já jsem myslel tu novou 308. Asi je to nemoc z povolání, mám před sebou na salonu jen samé nové káry. Citovat
wojtěch Odesláno 15. září 2015 Odesláno 15. září 2015 pokud chceš vyměnit volant, musíš vyměnit i airbag je jiný (konektor myslím pasuje, pouze tvar je jiný) Citovat
Sovicka Odesláno 12. srpen 2017 Odesláno 12. srpen 2017 V 14. 9. 2015 at 20:17, JVT napsal: Nebudeš vidět na budíky. Ahoj, nad tím bych se pozastavil.....mám v 307 cc oloupanej volant...klasika a když jsem byl s tátou vybírat auto, tak v Peugeotu 2008(308) mě ten volant fakt překvapil, je ukrutně malej a dobře mě padnul do ruky. Ale je fakt, že 307 má ty budíky obrovský, takže je možný, že bych tam fakt neviděl přes ten volant(ještě k tomu mám dost dlouhý tělo, takže koukám hodně zvrchu:-)). Nejsem žádnej tuner, ale o fous menší volant by mě vyhovoval lépe, než ten co tam je a když to budu řešit, tak zda nesehnat rovnou jiný.....tak bych si rád nechal od někoho poradit......mám zkusit sehnat starší 308? Ten byl větší a tam by snad problém s budíkama nebyl, že? Jinak dělal se ten 308 volant starší i v GT verzi a nebo ne? Aha...tak asi dělal, teď jsem narazil na fotku....takže zkusit asi sehnat tento volant+airbag(tam bude taky speciální do GT a nebo tam padne i klasika z 308...dle fotky by mohl být stejný)? Nicméně s montáží snad problém nebude, co jsem se tak dočetl......konektor by měl být stejný.... Ale jak tak koukám, tak on stejně bude problém ten GT volant vůbec sehnat....á ne, tak jsem našel jeden za skoro 5 500Kč:-(, tak to by zabolelo.....tak snad alespoň z 308 cc.....:-( díky za info Sova Citovat
kemox Odesláno 8. září 2017 Odesláno 8. září 2017 chci to stejné do 207SW vyměnit origo za 308 tuším prostě ten seklý dole co posílal agressor link a taky řeším jestli bude sedět náboj + konektor airbagu jak jsi dopadl ? Citovat
agresssor Odesláno 9. září 2017 Autor Odesláno 9. září 2017 Hele nakonec sem se na to vykaslal a od volanty.cz sem poridil nove obsitej. Neni to sice ten dole seseklej ale zase staci to. Citovat
matusak Odesláno 15. září 2017 Odesláno 15. září 2017 Je tu někdo kdo to dotáhl do konce a má tam jiný volant? Díky Citovat
emanuel.hag@gmail.com Odesláno 26. leden 2019 Odesláno 26. leden 2019 Taky bych rad vymenil volant na 207cc za208gti. Nevim ci ho zezenu. Bude to pálka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.