Jump to content
  • Aktuální cíle darů

pridavne topeni


xaon

Recommended Posts

Uvazuji o namontovani pridavneho topeni do PARTNERA 1,9 D. Ziskal jsem uz agregat eberspacher, ktery je montovan do vozu s motorem TDI. Je to vyndane z bouracky a neni k tomu prislusenstvi. Na strankach vyrobce jsem nasel sadu kterou potrebuji pro uvedeni agragatu do provozu,ale najsem si jist. U vyrobce jsou vsichni tajemni a nechteji poradit, at pry to privezu a oni to namontuji. Ten vymontovanej agregat ze tam davat neudou,jen nove veci..... Vite jak na montaz a jake dily potrebuji??

Link to comment
Share on other sites

Jo, vím jak na montáž, a od Eberspaecheru mám i dokumentaci. A zrovna do 1,9D už jsem to i montoval, takže ti můžu přesně poradit i umístění a zapojení. O další info si zavolej, tel. je vlevo pod nickem - musím to vidět, abych ti řekl, co k tomu dokoupit. Jednotlivé komponenty se k tomu normálně prodávají, ale docela za pálku. Resp., pokud máš kompaktní jednotku (ozn. DxW - SC), nemusíš dokupovat nic a jen to zapojíš, pokud máš jednotku pro zástavbu do malých prostorů (ozn. DxW - S), což je pravděpodobnější, čeká tě koupě oběhového a naftového čerpadla - bez toho se neobejdeš, a je třeba, aby to bylo orig.

Link to comment
Share on other sites

Tu cenu nevím, budeš se muset zeptat přímo dealera. Tuším že u naftového říkal něco o 2tis, oběhové bude stát taky nějmíň tolik, ale nechci kecat. Orig. časovač v nejlevnější verzi stojí 2,5tis, ale jsou to obyč. spínací hodiny, já mám místo nic prostě jen spínač, a modul na spínání starým GSM telefonem - stavebnice za tři stovky. Ventil v nejjednodušším zapojení taky nepotřebudeš. A jestli o tom chceš vědět víc, tak si fakt zavolej, romány o tom psát nebudu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...