Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

netočí se ventilátor chlazení


Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Dobrý den, na mojem autě peugeot 206 1.4 rok 1999 jsem zjistil že když stojím na místě tak po 5min  je teplota motoru až nahoře a bliká STOP...Zjistil jsem že se ventilátor vůbec netočí. Zkusil jsem ho rozdělat a našel jsem špatné rele našel jsem tam rele dvě.je možné že to kvůli toho nefunguje? Hledal jsem to na internetu ale nenašel jsem nikde kde by se to dalo koupit.Nějaká rada? Díky

post-51773-0-26856400-1436210795_thumb.j

Upraveno uživatelem vitil
Odesláno (upraveno)

Klasické prepínacie relé s ovládaním 12V,len si pozri koľko ampérové,slabšie zhorí.

A odporúčal by som vyčistiť a trošku napnúť aj protikus napichovačky k relé,tiež to bude prehriate.Ja som to robil včera,ten istý prípad.

A kúpiš to v každej predajni s náhradnými dielami,je to univerzálny diel,takže žiaden problém.Stojí to pár €.

Upraveno uživatelem ferinko2
Odesláno (upraveno)

ten ulomeny pin je ovladanie(cievky kostra) relatka cize tak ako je to na fotke je rele nefunkcne pre istotu napis cislo toho pinu na relatku malo by to byt 85 ak tam pise

vobec nieco

 

alebo to moze pisat este na patici(konektore toho rele) alebo na relatku vie byt schema ak je tak ju odfot

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

právě hledám které relátko.Jestli musí být 4 nebo 5 pinový.našel jsem http://www.autodilycz.cz/zbozi/rele-spinaci-5-vyvodu-xs-118939211/167480/  ale nevím kolik amperový je a nebo http://www.autobyznys.cz/x7639/rele-spinaci-30a-felicia%2Ffabia%2Foctavia-%3B-6u0906061a 30 nebo  40A.  ale nikde není psané že by bylo něco na peugeot

Upraveno uživatelem vitil
Odesláno (upraveno)

ked mas 5 vyvodove daj 5 vyvodove to je prepinacie 4 vyvodove je spinacie a rele aby malo 35 amper aspon

 

tie rele co kukas su univerzalne ziadny pezot tam pisat nebude das to do hociktorho auta

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

nemam schemu tam by som videl ci by stacilo 4 vyvodove alebo nie ,ja ti poviem ze staci ty kupis a nepojde ti to a bude manko  :)

viem ze u 406 staci ale ci aj u teba :myslim

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

ked plati schema vlavo tak jedno musi byt 5 vyvodove a druhe by stacilo 4 vvodove  ale ber obe 5 vyvodove ,zamenis pozicie relatok (4pin a 5 pin )a nepojde ti to

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

Tak to koupím a obě relé vyměním.Snad mi půjde vytáhnout ten zalomený kontakt.A doufám že je to ta závada proč se ventilátor netočí.

Upraveno uživatelem vitil

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...