vitil Odesláno 6. červenec 2015 Odesláno 6. červenec 2015 (upraveno) Dobrý den, na mojem autě peugeot 206 1.4 rok 1999 jsem zjistil že když stojím na místě tak po 5min je teplota motoru až nahoře a bliká STOP...Zjistil jsem že se ventilátor vůbec netočí. Zkusil jsem ho rozdělat a našel jsem špatné rele našel jsem tam rele dvě.je možné že to kvůli toho nefunguje? Hledal jsem to na internetu ale nenašel jsem nikde kde by se to dalo koupit.Nějaká rada? Díky Upraveno 6. červenec 2015 uživatelem vitil Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 6. červenec 2015 Odesláno 6. červenec 2015 pasuje tam klasicke autorelejinac vrakace - polaci atdPS- pod palubkou ?? nejsou to rele od vnitrniho ventilatoru ?? Citovat
vitil Odesláno 6. červenec 2015 Autor Odesláno 6. červenec 2015 Vede to k ventilátoru u chladiče.To které se netočí. Citovat
ferinko2 Odesláno 7. červenec 2015 Odesláno 7. červenec 2015 (upraveno) Klasické prepínacie relé s ovládaním 12V,len si pozri koľko ampérové,slabšie zhorí. A odporúčal by som vyčistiť a trošku napnúť aj protikus napichovačky k relé,tiež to bude prehriate.Ja som to robil včera,ten istý prípad. A kúpiš to v každej predajni s náhradnými dielami,je to univerzálny diel,takže žiaden problém.Stojí to pár €. Upraveno 7. červenec 2015 uživatelem ferinko2 Citovat
vitil Odesláno 7. červenec 2015 Autor Odesláno 7. červenec 2015 A je možné že to bude ono? Abych třeba nezjistil že zrovna ten pin nemá s ventilátorem nic společného až jak to koupím. Citovat
krtek 2 Odesláno 7. červenec 2015 Odesláno 7. červenec 2015 (upraveno) ten ulomeny pin je ovladanie(cievky kostra) relatka cize tak ako je to na fotke je rele nefunkcne pre istotu napis cislo toho pinu na relatku malo by to byt 85 ak tam pise vobec nieco alebo to moze pisat este na patici(konektore toho rele) alebo na relatku vie byt schema ak je tak ju odfot Upraveno 7. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
vitil Odesláno 7. červenec 2015 Autor Odesláno 7. červenec 2015 (upraveno) je to relé 12v 35a 03531.. Takové jsou tam dvě.Obě mají zlomený pin.. Tento to může být? http://www.autokelly.cz/#|k86fjqApTvRrqc8lit9NBIh5nDGxOxsjBZhc7czG/QrjrWI+DB/6q81SggUxdntPsvpSZjY3/qyn7RZbt4pjlKCYcAdqyN4EpeR3EIP8OvVU3PYmY6kAzZDiWXfz26f1 Upraveno 7. červenec 2015 uživatelem vitil Citovat
krtek 2 Odesláno 7. červenec 2015 Odesláno 7. červenec 2015 jak pisali kolegovia vymenit relatka ocistit napichovacky Citovat
vitil Odesláno 7. červenec 2015 Autor Odesláno 7. červenec 2015 (upraveno) právě hledám které relátko.Jestli musí být 4 nebo 5 pinový.našel jsem http://www.autodilycz.cz/zbozi/rele-spinaci-5-vyvodu-xs-118939211/167480/ ale nevím kolik amperový je a nebo http://www.autobyznys.cz/x7639/rele-spinaci-30a-felicia%2Ffabia%2Foctavia-%3B-6u0906061a 30 nebo 40A. ale nikde není psané že by bylo něco na peugeot Upraveno 7. červenec 2015 uživatelem vitil Citovat
krtek 2 Odesláno 7. červenec 2015 Odesláno 7. červenec 2015 (upraveno) ked mas 5 vyvodove daj 5 vyvodove to je prepinacie 4 vyvodove je spinacie a rele aby malo 35 amper aspon tie rele co kukas su univerzalne ziadny pezot tam pisat nebude das to do hociktorho auta Upraveno 7. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
vitil Odesláno 7. červenec 2015 Autor Odesláno 7. červenec 2015 u toho 5 vývodů není napsané kolik amper to má. Zkusím tam zítra zajít a snad to bude aspoň 35A Citovat
krtek 2 Odesláno 7. červenec 2015 Odesláno 7. červenec 2015 (upraveno) nemam schemu tam by som videl ci by stacilo 4 vyvodove alebo nie ,ja ti poviem ze staci ty kupis a nepojde ti to a bude manko viem ze u 406 staci ale ci aj u teba Upraveno 7. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
vitil Odesláno 7. červenec 2015 Autor Odesláno 7. červenec 2015 (upraveno) http://wiringdiagramsolutions.blogspot.cz/2011/05/peugeot-206-wiring-diagrams-engine.html schéma Upraveno 7. červenec 2015 uživatelem vitil Citovat
krtek 2 Odesláno 8. červenec 2015 Odesláno 8. červenec 2015 (upraveno) ked plati schema vlavo tak jedno musi byt 5 vyvodove a druhe by stacilo 4 vvodove ale ber obe 5 vyvodove ,zamenis pozicie relatok (4pin a 5 pin )a nepojde ti to Upraveno 8. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
vitil Odesláno 8. červenec 2015 Autor Odesláno 8. červenec 2015 (upraveno) http://autokelly.cz kod: DO STU46035 toto mi bude pasovat? Upraveno 8. červenec 2015 uživatelem vitil Citovat
vitil Odesláno 8. červenec 2015 Autor Odesláno 8. červenec 2015 tak to vyzkouším.. je tam napsané 30A/40A a na tom co to mám teď je 35A. Tak to snad bude fungovat Citovat
krtek 2 Odesláno 8. červenec 2015 Odesláno 8. červenec 2015 tie ampere len vravia kolko znesie rele prenasat ele prud pre saharu pojde aj 25 amperove ale nevydrzi tak dlho Citovat
vitil Odesláno 8. červenec 2015 Autor Odesláno 8. červenec 2015 (upraveno) Tak to koupím a obě relé vyměním.Snad mi půjde vytáhnout ten zalomený kontakt.A doufám že je to ta závada proč se ventilátor netočí. Upraveno 9. červenec 2015 uživatelem vitil Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.