ineverexist Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Tak me ještě něco napadlo. Napustil mi do Klímy 750g, pro to moje HDI tedy motor DW by melo myslím byt podle tabulek co jsem našel 625g. Tak jestli třeba kvůli tomu nehodí RJ tuhle chybu a neroztoci ty vetracky a sepne az plnej ceres Sahaře. Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) tak to ma fungovat ked zopne horne rele ide pomala rychlost ked zopne horne aj dolne rele ide druha rychlost ked to horne vypadne a spodne je nahodene nepojde nic odpoved na tvoju otazku spodne rele je napajane z horneho co sa silovky tyka ovladanie maju zvlast ked naskoci tretie rele max rychlost kostra na hornom rele je kabel 1592 a je spinana riadiacov jednotkov ( ked naskoci to rele je kostra ,odpadne rele neni kostra) ten kabel premeraj opacny koniec je na rj motora pin 83 + 12 voltov toho rele je kabel 1590 a ide na na ten konektor sivy co spominas a dalej ide do kastlika rj motora na to dvojrele pin c 9 v tom konektore sivom by mohol byt problem oxidacia premeraj odpor tych kabelov ale najprv by som rozpojil ten konektor a pozrel sa do vnutra ako to tam vypada ci tam neni prechodak Upraveno 7. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
ineverexist Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Tak vodič 1592 na PIN 83 RJ motory propipan, odpor cca 60 ohmů. Pak nevím co myslis tím šedivým konektorem který je na dvojrelé v kastliku na pin 9 a který spominam. Vůbec nevím o co jde. Jedna se tedy o druhy vodič jak pises 1590. Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) no nasiel si problem ten kabel musi mat tak do 1 ohma prekontrolovat celu trasu kabelu niekde je poskodenny dufam ze si to dobre odmeral Upraveno 5. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) preklemuj ten vodic docasne novym vodicom (bajpas) od pinu rj motora po pin rele a odskusaj to hlavne to zaizoluj dobre a ten 1590 ide na tu srandu v tej ciernej krabici kde je aj rj motora Upraveno 5. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) mal si odpojedne rele aj konektor rj motora ked si meral? ten kabel Upraveno 5. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
ineverexist Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Jo ro dvojrele jsem nasel, je tem na pozici c9 vocic žlutý a šedivý a oba číslo 2000. Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) a cislo kabelu sa zhoduje 1592 na rele sahary aj na pine 83 rj motora? pise to cislo na oboch koncoch kabla? ja len aby bola istota ze si meral jeden kabel schema nemusi vzdy byt stopercentna Upraveno 5. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
ineverexist Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Tak chyba při měření, odpor 1,1 ohmu. Na vodiči 1592. Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) uz zostal len ten druhy pomerat 1590 co ide na dvojrele pin9 a kontroluj si cisla kabelu na oboch koncoch musi byt totozne farbu nesleduj ta sa moze zmenit ale cislo musi sediet Upraveno 5. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
ineverexist Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Jo ro dvojrele jsem nasel, je tem na pozici c9 vocic žlutý a šedivý a oba číslo 2000. Jak píšu jdou na tu pozici 9 v relé dva vodice žlutý a šedivý s číslem 2000 2000 což by melo byt číslo 1592 ne? Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) hladaj na tom konektore dvojrele kabel s cislom 1590 hladaj ho na inych pinoch konektora farba kabelu nebude taista je to 15 pinovy konektor Upraveno 5. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) meraj ten kabel 1590 proti pinu dvojrele 9 meraj Upraveno 5. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
ineverexist Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Blbne nějak multimetr, jeho kabely maj 3,8 ohm a když zapijim PIN 9 na dvojrele a vodič 1590 tak je to 4,8 což vychází 1 ohm. Toz co dal? Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) 1) teraz musis meriat napetie(volty) na tom pine 9 voci kostre vozidla pri nastartov motore ak tam bude cca 14voltov je to ok vylucis tym chybu dvojrele konektor musi byt zapojeny na dvojrele je to trosku obtiaznejsie no z vrchu pichni do toho pinu 9 nejaky tenky drotik popri gumicke kontaktu tu prilozis cerveny hrot meraka ,cierny prilozis na kovovu cast auta ktora neni nalakovana a merias 2) alebo jednoduchsie vytiahni to rele co cvaka, cerveny hrot pripoj na pin kablu 1590 a cierny priloz na motor(kostru) a meraj napetie volty ( jednosmerne DCV mas na meraku )pri beziacom motore Upraveno 7. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
ineverexist Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Dobře a relé asi zapojit ze a napichnout kabel jehlou. A zapnout kliku možná ale to uvidim, rikas vlastně ze je spinany tím druhým záporným od RJ motoru. Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 sprav tu druhu variantu co ti pisem pozri vyssie Citovat
ineverexist Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 No ted to trochu trvalo ale mám to. Na pinu c9 14,20V a na pinu 1590 není nic což je divný. Citovat
krtek 2 Odesláno 5. červenec 2015 Odesláno 5. červenec 2015 (upraveno) a nasiel si na konektore dvojrele kabel s cislom 1590? alebo tam neni ale rychlo lebo idem na nocnu ochvilu a merial si to proti kostre auta, nie proti kostre (kabel 1592)od rj motora Upraveno 5. červenec 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
ineverexist Odesláno 5. červenec 2015 Autor Odesláno 5. červenec 2015 Na te pozici 9 jsou dva vodice 2000 a 2000 ale jde to propipat při vytazenem konektoru z rele Jdi jdi zatím dekuju Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.