misho.1709 Odesláno 28. červen 2015 Odesláno 28. červen 2015 Zdravím, všimol som si že mi trochu uniká olej, je to niekde pod EGR v blízkosti zvodov na ľavej (spolujazdcovej) strane. Viete mi niekto z fotiek povedať z čoho to tam uniká a či to mám riešiť? Nie je to veľky únik, nezostane pod autom mláka, len to kvapká dole na poloos a pod. Auto v podpise. Ďakujem. Citovat
krtek 2 Odesláno 28. červen 2015 Odesláno 28. červen 2015 fotky nic moc tam sa nachadza turbo moze to byt bud privodna trubka na turbo alebo vratna ale takto z fotky neviem rozlustit Citovat
misho.1709 Odesláno 28. červen 2015 Autor Odesláno 28. červen 2015 Nie z turba to nie je. Viem fotky sú o ničom, ale je tam málo miesta... Citovat
krtek 2 Odesláno 28. červen 2015 Odesláno 28. červen 2015 (upraveno) a nesi to nahodou skrutka zvodou? na foto Upraveno 28. červen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
misho.1709 Odesláno 28. červen 2015 Autor Odesláno 28. červen 2015 Je to nad úrovňou turba a pod prírubou EGR. Trčia tam od zvodov tie dlhé skrutky. Áno, ak by si pozeral sprava, tak je to za krytom rozvodov. Citovat
krtek 2 Odesláno 28. červen 2015 Odesláno 28. červen 2015 (upraveno) no neviem ale pride mi to ako netesnost zvodov alebo sacieho potrubia na hlave valcov Upraveno 28. červen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 28. červen 2015 Odesláno 28. červen 2015 http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#0001_1.jpg vies to zakreslit do obrazku? Citovat
misho.1709 Odesláno 28. červen 2015 Autor Odesláno 28. červen 2015 cca niekde tam...čo tam také je? Citovat
misho.1709 Odesláno 29. červen 2015 Autor Odesláno 29. červen 2015 krtek 2, video by ti mohlo pomôcťhttp://sendvid.com/pah64ytz Citovat
krtek 2 Odesláno 29. červen 2015 Odesláno 29. červen 2015 (upraveno) no je tam sacie a vyfukove potrubie takze asi nieco z toho teoreticky to moze este stekat z vacky po plastovom kryte vo vnutri ,skus zhodit dva vrchne dekle od rozvodov ci je okolo vackoveho kolesa sucho alebo taktiez to moze stekat od ventiloveho vika alebo vika vacky moznosti je vela Upraveno 29. červen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
misho.1709 Odesláno 29. červen 2015 Autor Odesláno 29. červen 2015 (upraveno) OK, keď bude čas, tak sa na to pozriem. Ďakujem Upraveno 29. červen 2015 uživatelem misho.1709 Citovat
misho.1709 Odesláno 30. červen 2015 Autor Odesláno 30. červen 2015 Pozeral som SB a tak ma napadlo, kde je ten uzáver misky na hlave valca, SB č.9? Je to na druhej fotke označené mnou ako č.1 alebo to má byť ako č.2? Fotka je z videa, čas 1:02. Inak je vidieť že trochu oleja to púšťa aj spod veka hlavy, ale nesteká z vrchu až na kolektor nasávania. Tam to bude asi od niečoho iného, preto ma napadol ten uzáver misky. Citovat
krtek 2 Odesláno 1. červenec 2015 Odesláno 1. červenec 2015 no zatka je c2 ale to tesni chladiacu kvapalinu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.