Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím,

všimol som si že mi trochu uniká olej, je to niekde pod EGR v blízkosti zvodov na ľavej (spolujazdcovej) strane. Viete mi niekto z fotiek povedať z čoho to tam uniká a či to mám riešiť? Nie je to veľky únik, nezostane pod autom mláka, len to kvapká dole na poloos a pod.

Auto v podpise.

Ďakujem.

post-42487-0-10336200-1435523904_thumb.j

post-42487-0-43526300-1435523930_thumb.j

post-42487-0-92619100-1435523946_thumb.j

post-42487-0-42814300-1435523961_thumb.j

post-42487-0-89198200-1435523996_thumb.j

Odesláno (upraveno)

no je tam sacie a vyfukove potrubie takze asi nieco z toho teoreticky to moze este stekat z vacky po plastovom kryte vo vnutri ,skus zhodit dva vrchne dekle od rozvodov ci je okolo vackoveho kolesa sucho alebo taktiez to moze stekat od ventiloveho vika alebo vika vacky moznosti je vela

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Pozeral som SB a tak ma napadlo, kde je ten uzáver misky na hlave valca, SB č.9? Je to na druhej fotke označené mnou ako č.1 alebo to má byť ako č.2? Fotka je z videa, čas 1:02.

 

Inak je vidieť že trochu oleja to púšťa aj spod veka hlavy, ale nesteká z vrchu až na kolektor nasávania. Tam to bude asi od niečoho iného, preto ma napadol ten uzáver misky.

post-42487-0-42129900-1435696804_thumb.p

post-42487-0-56861600-1435696824_thumb.p

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...