Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Steaky - jak na ně


morepower

Recommended Posts

super, já včera vyzkoušel na grilu, gril plechovej se slabounkym roštem, pořádně jsem udělal žhavý, všude

 

  • krkovice - 3 pláky měly cca kilo (výška 3-4 cm), vyndal jsem je 2 hodiny před akcí z lednice
  • prohnětl jsem olejem (nic jinýho, žádný koření, sůl, nic) a nechal 7 minut z každý strany přesně,
  • pak jsem je posypal hodně solí(fakt hodně - asi třikrát víc, než bych to normálně osolil - všichni se báli, že to bude přesolený...) a pepřem a nasekaným česnekem a dal do termohrnce na 15 minut
  • mezi tím jsem opekl půlbagetky z jedné strany a dal na talíř a zakryl alobalem

 

bylo to něco úžasnýho, dokonce mi kámoš řekl, že takle dobrý maso ještě z grilu nejedl :D

... přitom je to fakt tak simple.. to mě baví.. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej je tzv. "nosič" chuti, takže neni li v něm koření, nema význam jím maso potírat. Pokud dáš na maso koření jen bez oleje, k přenosu nedojde, ale oleje s mírou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej je tzv. "nosič" chuti, takže neni li v něm koření, nema význam jím maso potírat. Pokud dáš na maso koření jen bez oleje, k přenosu nedojde, ale oleje s mírou :D

 

Jak píšeš, třeba hovězí dělám bez oleje i koření a popepřím či dosolím ho až po odpočnutí v kastrolku

 

Krkovičku potírám olivovou majdou s kořením a pivem během grilování 

 

ALE v zásadě už nedělám to, čím každý dle mě začínal a to je naložení masa do tuny oleje s grilovacím kořením.... Člověk se pořád učí :D :D

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera opět zopakováno a super (zbyla mi totiž krkovice z pátku..)

 

7 minut je čas akorát, sůl používám hrubou, pepř sem včera neměl mletý, tak tam nebyl tolik cejtit

jinak :super

 

s tím olejem to zvážím.

 

:xvul  hele punku, ty mi chceš jako říct, že seš v neděli v šest vzhůru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joudové, vytvářím hodnoty v rachotě :D, aby byly fiňáry na pondělní grilování, které se možná přesune na úterek (ale to už stoprocentně), páč zítra asi budu lítat po úřadech a nevím, kdy skončím

 

Jinak bouchám 12 nepřetržitě krátkej dlouhej tejden, do toho se učím, zbývá mi dvacet dní do závěreček.... Takže ano - moc toho nenaspím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil v obchodě grill , který jsem měl už delší dobu vyhlídlý . Chtěl jsem na kolečkách a s poklopem . Všechny se pohybovaly okolo tisíc korun , ovšem pak byl v akci u nás v Tes...

a za 450 kč jsem si ho odvezl domů. Složil jsem ho , trochu jsem se bál plastových madel na boku grillu ale později se ukázalo že se nebylo čeho bát.

Složený grill jsem před barákem naplnil dřevěným uhlím , rozpáleným na kousku PEPA a dřeva . Naházel od rána marinovanou krkovičku a kuřecí prsa ( Olivový olej  - asi 1dcl na 1.5kg masa , trochu nastrouhaného čerstvého zázvoru , trochu soli a pepře čerstvého namletého , pak česnek , cibuli a nakonec jsem to zalil švestkovým pivem .

Krkovice asi 2-3 plátky z obou stran po pěti minutách na rozpáleném grillu a kuřecí cca 2 cm z obou stran trochu méně . Maso nebylo vysušeno a bylo krásně udělané . Vysálo všechno pivo a směs koření , což jsem čuměl .

O víkendu , jdeme na grill party do Valašského Meziříčí , zkusit pořádnou flákotu masa. Tak poreferujeme potom :-)

 

 

BTW: Morepower: a co T-bone steak ? To je teprve parádička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...