Přejít na obsah

janou

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 042
  • Registrace

Vše od uživatele janou

  1. janou

    Nejde povolit matice na poloose

    A s namontovanym kolesom ,zaistenym volantom a dobrym orechom to ide.
  2. to uz 4 levy ?
  3. Ja idem z Krakovan , a dcera tiez.
  4. janou

    Vyjmutí FAP

    Marcel00 :Ja to mam tiez takto - fap a bez pc aditiovania- udajne model motora s delphi ,kde je to priamo v rj motora. Inak do rj motora sa nedostali v automatickom nacitani ani v servise . [upravil dne 24.2.2011 20:40 janou]
  5. janou

    zaistenie motora

    Nemas znameho v pneu servise?
  6. janou

    zaistenie motora

    Pneumatickou pistolou to povolis bez zaistovania , aj zatiahnes.
  7. Je mi to tiez luto.
  8. Tiez som menil na 406 koli airbagu v sedacke a caluneniu, nakoniec som rozoberal soferovu na komplet a prehadzoval na povodnu nastavitelnu len bag a calunenie . Vtedy ma sedacky obe stali 4 000 Sk .
    • 7
  9. Tiez sa mi paci Duchonka , i ked akorat neviem ci mi to vyjde - syn aj svokor maju mat oslavu narodenin.
  10. janou

    nefunkční topení

    Tiez som sa divil preco nechladi , respektive chladi ale nefuka len vlazny a ventilator na plno.Za pokus mu to stoji.
  11. janou

    nefunkční topení

    ked som kupil prvu 407 bol filter tak zasraty ,ze cez neho skoro nic nepreliezlo.
  12. janou

    nefunkční topení

    Skus vytiahnut pelovy filter.
  13. janou

    Peugeot 508 SW v Autosalonu na Primě

    Mal som sa moznost zviest s 508 sedan 2,0hdi 103kw- je tichsie ako 407 ,ma jemnejsie a presnejsie riadenie , kratsie radenie ( sa mi zda). Po usadeni za volant som si neuveritelne rychlo nasiel svoju polohu . Mne sa paci . Urcite nebudem pozerat po mondeu - nespolahlivy servis a daleko, pasat - nerad by som prisiel o priblizovadlo (v kazdej dedine je manik co ma vag a...). Ale to je moj nazor.
  14. janou

    cukání

    Skus poziadat niekoho s dia aby Ti zistil interval poslednych regeneracii a zaplnenie fapu.
  15. janou

    Prestalo kúriť 307 SW r.v 2004

    pozri : http://www.peugeot-club.com/topic/58519-klimatizace-dualni-topeni/ [upravil dne 14.2.2011 21:08 janou]
  16. janou

    piati dospelí

    Moze mat N1.
  17. janou

    cukání

    Tiez si myslim ,ze Hdi nie je v3s.
  18. Na pretiahnutie som pouzil zvaraci drat natrety indulonou.Urobil som na konci slucku vodice som prestrcil a zaistil izolacnou paskou proti uvolneniu .Natrel som to indulonou nech sa to smyka. Islo to ztuha ,ale islo.
    • 8
  19. Neviem ci si dobre pamatam ale nad pedalmi by mala bit gumova priechodka s kablami. natahoval som tadial cidlo alarmu. Cez stredovy stlpik je to bez problemov.
    • 8
  20. janou

    http://www.tvoje508.cz/

    Dnes som bol v TN na oprave skla , pri tej prilezitosti som sa na 508 povozil. Kazda novinka ma nieco do seba .Mam na co setrit.
  21. janou

    Prelakovanie auta - ceny ?

    Ozvi sa vysvetlim postup.
  22. janou

    Prelakovanie auta - ceny ?

    Tak , tak - plnic na celej ploche bez prebrusenia do stareho podkladu.
  23. janou

    DiagBox

    Co som sa docital :2fffffff registracia uvolni funkcie navyse , navyse novy update 5.13 nieco s so zablokovanim update z netu - neoverene.
  24. janou

    DiagBox

    V r. 2010 udajne koci podpora pp2000 , posledy update co viem je 24.29. Po novom ma pokracovat uz len diag box . Ten kod vraj vygeneroveva server na zaklade prihlasenia , mena a cisla zadaneho v registracii diag boxu .
  25. janou

    X

    Pokial hlasi aj po prepojeni bagov a predpinacov ,asi budes musiet dat ju spravit.
×
×
  • Vytvořit...