Mal som sa moznost zviest s 508 sedan 2,0hdi 103kw- je tichsie ako 407 ,ma jemnejsie a presnejsie riadenie , kratsie radenie ( sa mi zda).
Po usadeni za volant som si neuveritelne rychlo nasiel svoju polohu . Mne sa paci . Urcite nebudem pozerat po mondeu - nespolahlivy servis a daleko, pasat - nerad by som prisiel o priblizovadlo (v kazdej dedine je manik co ma vag a...). Ale to je moj nazor.