Přejít na obsah

honzanovacek

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot Boxer
  • Rok výroby
    2018

Profilové informace

  • Pohlaví
    Muž
  • Město
    Ivančice
  • Stát
    Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

honzanovacek's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

3

Popularita

  1. Po jízdě jsou tvrdé, ale jdou zmáčknout ... těžko se to popisuje, nevím jak moc měkké nebo tvrdé maji být. Přeci jen je tam ohřátá voda z 25 na 100 stupňů.
  2. Nájezd cca 260 000, rozvody před 60 000, předpokládám s plastovou vrtulkou. Teď jsem se díval do expanzky a kapalina se zabarvila, z růžové do tmavé, jako saze. Olej ve vodě ani voda v oleji není. Včera jsem s autem ujel asi 250km, mohlo zmizet cca 200ml vody, ráno hadice měkké, po otevření víčka minimální přetlak. Pokud jedu s topením (venku třeba 35 stupňů) voda nezmizí a ráno po vychladnutí jsou hadice měkké. Takto jsem to zkoušel 3x po asi 200km. Jakmile zapnu klimatizaci, teplota nepřesáhne 100 - 102, ale po delší vzdálenosti vyháže vodu.
  3. Ahoj, Peugeot Boxer 2.0 BlueHdi 120kw rok 2018, jaká je běžná teplota vody dle diag.? Při ustálené jízdě drží cca 98 - 100 stupňů, po přidání vyleze i ke 102, pak spadne k 95, to se opakuje pořád dokola. Po delší jízdě vyháže vodu z expanzky, víčko je nové. Pokud zapnu topení na max., voda nemizí a drží o něco nižší teplotu. Na co se zaměřit? Termostat, pumpa? Voda v expanzce koluje (jednou tenkou hadičkou). Test spalin jsem dělal zakoupenou sadou a vyšel negativní, ještě pro jistotu nechám udělat v servisu.
  4. Nevím jak u 508, ale u Boxera 2.0 BlueHdi z roku 2018 skočil odpočet 400km (chyba jde smazat diagnostikou, takže jde v pohodě dojet i delší vzdálenost). Repasovaný FAP (včetně SCR) 27k, já měnil i předřadný katalyzátor za 25k (oboje včetně práce 57k).
    • 12
  5. Postup restartu servisního intervalu od Colin funguje i na Boxer 2.0 BlueHDi rv. 2018
  6. Problém vyřešen. Bylo to rezonující palivové vední jak psal jarokare, stáhl jsem je bindr páskama a vibrace zmizely.
  7. Zdravím, mám Boxera z roku 2018, 2.0 BlueHdi, 120kw a řeším problém s rezonací/vibracemi. Rezonovat začně až po ohřátí, za studena se to neděje. Na volnoběh i za jízdy. Při jízdě na cca 1200 otáček se to neděje. Jde to slyšet uvnitř i venku, pocitově jakoby od levého spodního rohu auta. Přikládám video: Napadá někoho, co by to mohlo být? Díky
×
×
  • Vytvořit...