1) Stáří - 306 jsem kupoval jako osmiletou, 407 také jako osmiletou. Takže ideálně rok 2010 a mladší. Ovšem raději koupím 10 let starý vůz po prvním, pečlivém majiteli s poctivě vedenou servisní knížköu, než 5 let starý vůz s minimálním nájezdem po praseti.
2) (váže se k bodu 1) Kilometrový nájezd - 306 jsem kupoval s 142.000km, 407 dokonce se 177.000km, ale 3,5 roku jsem s ní jezdil a ještě jí dobře prodal. Takže pokud je nějaký limit, nad který bych čistě pro dobrý pocit nerad chodil je to 200.000km. Záleží na stavu.
Dvě ze šesti podmínek