Původně zaslal: Radek Hurvajz
Nelibi se mi spotřeba oleje (je tak 0,3l/1000km) takže na 15000km dolivám 4l
Proč děláš vyměnu? Vždyť ten olej měníš vlastně průběžně.
Ne teď vážně, já jsem dolíval tak 0,2-0,3l oleje na 10000km.
Hodnotu tam budeš mít tu co je na budících, které do auta namontuješ. Nebo je další možnost si nechat stočit kilometry anebo v opačném případě natočit:D.
Jestli jsou joriginál Peugeot, tak tam bude plochá dosedací plocha na hlavě šroubu.
Třeba tady: http://www.autofam.cz/index.php?page=products&folderss=168
nebo http://www.tuningshop.cz/kolove-srouby-a-matice-3361/
a nebo ještě tady http://www.mkkosa.cz/kategorie/podlozky_kol_-_srouby/srouby_+_matky_+_stefty.93 atd.