Takže nejen že se musím na dvakrát přihlašovat a po každém opuštění stránky klubu mne to odhlásí, tak navíc mne to odhlásí i při prohlížení stránek klubu.
Tak ode dneška se taky automaticky odhlašuji při zavření karty Peugeot klubu. A navíc při přihlášení mě to hodí na níže uvedenou stránku a pak se teprve po odkliknutí této stránky můžu přihlásit. Takže se vlastně nadvakrát přihlašuji.
přihlášení.doc
P607Olda než nůžkami na plech možná spíš tímto http://www.torriacars.cz/vrtaky-vykruzovaci-korunkove-sada-11ks-max-hloubka-vrtu-25mm-extol-craft?gclid=CI_SmbfqmNACFQ4R0wodzhICqw
Protože vozím kola jen občas, tak jsem koupil taky obyčejný nosič asi za 600,-Kč. Letos jsem si vzal kola na dovolenou (300,-km jedna cesta) a bez problémů.
11. Schvalování inzerátůKaždý inzerát bude před jeho zveřejnění schválen moderátory. Moderátor má právo zamítnout zveřejnění inzerátu pokud jeho obsah porušuje pravidla pro inzerci
Tak proč se takový inzerát pouští?
Nechci zakládat nové vlákno, tak to dám sem. Nebylo by dobré dát do pravidel inzerce, že při prodeji zboží je povinné uvádět cenu? Kolikrát jsem viděl, že cena není uvedena a občané se na tuto věc ptají.
Vpravo nahoře máš language. Když na klikneš, tak se zobrazí vyber jazyk. Vybereš češtinu a ono Ti to přeloží. Aspoň v prohlížeči google chrome to tak funguje.
A kde máš pozici č.1?
Teď vážně. Asi máš přes diagnostiku nastavené automatické svícení. To znamená, že jak píšeš v pozici 0 svítí světla potkávací bez palubovky. Pozice 1 měly by svítit jen obrysové světla a v pozici 2 světla potkávací i s palubovkou.