Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Protože to tobě zavazí. Jako majiteli pozemku.
  2. Laďa

    koupe 407 2.0 nafta

    tak to nechápem keď ideš mesto na 4ke 55km/hod. ako to môže byt dobre na radary keď mame max. 50km/hod. Je tam tolerancia 10km/h. Ale keď natrafíš na toho \"zlého\" policajta tak neukecáš ani 1km navyše. V ČR určitě není tolerance 10 km. Do 100km/h odečtou 3% s rychlosti a s tím zbytkem potom argumentují.
  3. Však ano na náklady vlastníka vozidla, ale napřed musíš tu odtahovku zaplatit a potom požadovat navrácení investic po provozovateli auta zpět.
  4. Věř mi, že nemáš pravdu. Nebudu tě tu zahrnovat §§ a ani čísly zákonů. Jen mi věř, že se mýlíš. Kdyby to bylo tak, jak zde uvádíš, tak je tu za chvíli slušně řečeno bordel. A pokud MP neznají řádně zákon, tak přece nebude jejich neznalost na úkor soukromného vlastnictví a nebo snad ano? Nesnaž se mě prosím přesvědčit, že pokud mi někdo neoprávněně zabere můj pozemek, že je to beztrestné, jak je zde uváděno. A nebo, že v rámci záchrany života nelze skrze zablokovaní neoprávněně vjezdu do objektu, dané vozidlo odtáhnout! Tak to už je opravdu blábol, ale né ode mě. Je dobré se podívat podrobněji do §§ a smluv, kde je to i uvedeno. Jinak zde byla ,,řeč\" o zaparkovaném vozidle ve vjezdu či před a né o zamčených vratech! Pokud se jedná o neoprávněné užívání cizího majetku (pozemku), tak je to přestupek dle §50 a MP vozidlo neodtáhnou. Pouze buď vyřeší na místě s řidičem nebo provozovatelem, anebo oznámí správnímu orgánu. Odtáhnout na své náklady můžeš i Ty jako majitel pozemku (poškozený) a potom soudně vymáhat po pachateli. [upravil dne 31/8/09 Laďa]
  5. Laďa

    15 ti palcová kola na zimu

    oktávka má 5x112 a středovou díru 57. P 407 má 5x108 a střadovou díru 65.
  6. Laďa

    manuál na nový model

    A co tady? http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/code/index_cs_cz.htm
  7. Laďa

    palubny pocitac

    Můžu vědět na kolik tě ta sranda vyšla? když to tak čtu tak jsem fakt rád že to tam vše mám už z výroby. Za těch okolností co tu popisuješ bych do toho fakt nešel ... V tom odkazu výše od Přemy,uvádí PP205 ,že to vyjde na 15 tis. i s prací.
  8. Laďa

    Proč jste si vybrali 407?

    Tak ze dneška mám jeden zážite. Při venčení psa jsem šel po chodníku podél stojících aut- předposlední mondeo, nová fábia, Sharan 2004, octávka, bravo, P407 aj., a předemnou šel takový starý dědula (odhadoval bych tak 67 let). U kterého jako jediného auta se zastavil a prohlížel si ho? Ano správně jste odpověděli P407.
  9. Laďa

    Fap Filter

    Tady je ten kryt.
  10. Laďa

    Fap Filter

    V těchto místech to je.
  11. Laďa

    Fap Filter

    Moc Tě nepotěším, protože nemám možnost najet na rampu, tak jsem udělelal nějaká foto aspoň ze země a potom na heveru. Sned ti to aspoň trochu pomůže.
  12. Není vyjímkou, že je auto o rok starší než je uvedeno. To ale zjištíš až na místě. V ČR a možná i v SR se při dovozu uvádí do techničáku rok uvedení do provozu. Takže pokud je auto vyrobené např. v září 2002 a prodá se v dubnu 2003 je v techničáku uveden rok uvedení do provozu 2003.
  13. Laďa

    Nová 407 - motory

    OK406- u coupe to jo, to jsou stále , ale u sedanu a SW?
    • 7
  14. Laďa

    Nová 407 - motory

    Prodávají se auto s těmito motory vůbec u nás standartně? V nabídce Peugeotu (v prospektech) jsem je nikdy neviděl.
    • 7
  15. Laďa

    Fap Filter

    Pořídil bych foto, ale nemám auto u sebe. Snad koncem týdne.
  16. Laďa

    Fap Filter

    Asi metr před zadním levým kolem, hned u prahu je umístěná tato nádobka a je přes ní plastový kryt, který musíš oddělat. Ten kryt je cca 30x30 cm.
  17. A co tak hledat? Stačilo zajít do sekce modelů 407
    • 8
  18. Laďa

    Proč jste si vybrali 407?

    Chtěl jsem pokračovat v Peugeotech a 407 je pro mě nejhezčí a nejpřijatelnější model.
  19. Laďa

    Fap Filter

    Musíš oddělat ten plastový kryt pod kterým je schovaná. Aspoň na 1.6 to tak je a myslím že to bude stejné u všech motorizací.
  20. Asi jsi chtěl napsat C-max:myslim, protože S-max je úplně někde jinde. (jak s cenou tak i velikostí) [upravil dne 22/8/09 Laďa]
  21. Laďa

    Palivoměr

    Vytáhnout budíky a přepájet zezadu spoje. Dělalo mi to taky. Nechal jsem udělat to co jsem napsal a byl pokoj.
  22. Laďa

    Diesel aditive

    Nevím jestli už v roce 2002 se montoval FAP, ale pokud ano a ty ho tam máš, tak se jedná o aditivum pro FAP a budeš muset do Peugeotu. Správně by to mělo být Eyloys.
  23. Laďa

    a prišlo to... výmena FAP

    Anebo tady http://www.auto.cz/main.php?akce=pojem&site=slovnik&id=204
  24. Laďa

    307mička FAP nebo ne

    No třeba tak že v nějaký den v nějakém roce to bylo ve značkovém servise a při zápisu byl uvedený počet km, no a např. o dva roky později si to auto někdo koupí a na tachometru je o něco méně.
  25. Tak to opravdu funguje. Zase jsem o něco chytřejší.
×
×
  • Vytvořit...