Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    Řidiči z povolání

    Neni pravda školení musí být prováděno jednou v kalendářním roce ale nikde neni psáno že do roka a do dne Ale ano, musí být do roka a do dne. Vloni ještě udělali vyjímku, že to šlo udělat do konce kalendářního roku, ale od letoška nejpozději do datumu vydání profesního průkazu.
  2. Laďa

    Letne Pneu

    Tak to máš lepší na výběr. Já mám 205/60R16 92H alternativně 92V a zimní mohou být s rychlostním indexem Q (160 Km/h)
  3. Laďa

    Letne Pneu

    V techničáku bude 205/60R16
  4. Laďa

    607 - čištění FAP filtru???

    Pagot psal, že ho to vyšlo na 4 000 a teď to stojí 6-8 000. Asi je velký zájem, tak zdražil.
  5. Laďa

    607 - čištění FAP filtru???

    http://www.fapoff.cz/
  6. Laďa

    Tažné zeřízení nefunguje

    Pořádně pročisti šroubovákem ten otvor prostříkej olejem. Já to dělám na služební octávce každé tři měsíce.Dostane se tam bordel a nejde to docvaknout ikdyž je tam ta krytka. Ono to vypadá, že je to čistý, ale není.
  7. Však když zmáčkneš otevírání kufru (ten prostřední čudlík), tak se odemkne auto a pootevře jen sklo od kufru. [upravil dne 21/1/10 Laďa]
  8. Laďa

    15 ti palcová kola na zimu

    Zde máš odkaz na rozměr disku http://www.e-pneu.cz/plechove_disky.php?v=peugeot&
  9. A já až půjdu po chodníku okolo tvého domu, tak jak spadnu zůstanu sedět nebo ležet zavolám si záchranku a jak bude příjíždět omdlím. A potom to budu hrát na bolesti hlavy dva měsíce? půl roku? rok? Vím, že máš tak trochu pravdu, ale nejde takto řešit všechno. Jinak je rozdíl v povinnosti a zodpovědnosti. Srážet rampouchy a kusy ledu ze své střechy nemáš, ale jakmile to na někoho spadne, tak jsi za to zodpovědný. klidne, tim ze zustanes sedet nic nedokazes, sednout si umim taky kde chci. Mr. SM - kolik prispivate do fondu na uklid? Ja jen, ze jsem´se timhle chtel zivit a nejde to, protoze s tema cenama, ktery si majitele / najemnici odsouhlasi to znamena uklid jednou tydne a to jeste bezny uklid, nic extra ...... zimni uklid nikdo nechtel.... a ta firma to ma pak dotovat a nest zodpovednost? Typicka ceskost....... chci sluzbu, kterou nechci zaplatit a kdyz uz zaplatim par fufniku, tak ocekavam, že mi firma za to udela generalku kazdej tyden..... Já jsem tím chtěl naznačit kdo bude mít lepší pozici pro dokazování. Jestli člověk který sedí na chodník s úrazem a přijede pro něj sanitka nebo majitel nemovitosti, který nam vůbec nebyl.
  10. V ČR to hlavně upravuje Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích. A je za to odpovědný majitel komunikace takže většinou obec. Ale když nebylo v zákoně uvedena přímo zodpovědnost majitele komunikace, tak to většiou obce upravovali obecně závaznou vyhláškou a zodpovědnost přehazovali na majitele přilehlé nemovitosti nebo pozemku. Potom je ještě vyhláška č. 104/1997 Sb. , kterou se provádí zákon o pozemních komunikacích a Zákon č. 128/2000 Sb., o obcích. Toto se týká ČR.
  11. mr.SM - majitel nemovitosti a ten to bude požadovat po firmě kterou má najatou na údržbu.
  12. A já až půjdu po chodníku okolo tvého domu, tak jak spadnu zůstanu sedět nebo ležet zavolám si záchranku a jak bude příjíždět omdlím. A potom to budu hrát na bolesti hlavy dva měsíce? půl roku? rok? Vím, že máš tak trochu pravdu, ale nejde takto řešit všechno. Jinak je rozdíl v povinnosti a zodpovědnosti. Srážet rampouchy a kusy ledu ze své střechy nemáš, ale jakmile to na někoho spadne, tak jsi za to zodpovědný.
  13. Laďa

    inzeraty na 406 velmi podozrive

    A potom, že jsou na Slovensku dražší auta jak v Česku.
  14. Myslel ten obrázek co jsi vložl na první stránku.
  15. Laďa

    Index rychlosti a nosnosti pneu

    To je proto když si dáš pneu s indexem rychlosti G J K L:D
  16. Laďa

    Klepání 1.6HDI Fap

    Jj zajedu. Teď jsem se díval pod kryt a sucho.
  17. Laďa

    Klepání 1.6HDI Fap

    A ještě cena, prosím tě.
  18. Laďa

    Klepání 1.6HDI Fap

    Díky za info. Doufám tedy, že to bude jen volný vstřik. Dělali Ti to v Peugeotu?
  19. Laďa

    Klepání 1.6HDI Fap

    Takže to dělá i za studena a při přidání plynu se mi zdá že to přestane. Pod kryt jsem se ještě nedíval protože mrzne a nějak mi to nešlo oddělat tak jsem měl strach abych to neurval.
  20. Laďa

    Klepání 1.6HDI Fap

    jj. díky.
  21. Laďa

    Klepání 1.6HDI Fap

    Odpoledne dám vědět. Zajdu tam zkusím za studena a podívám se pod kryt.
  22. Laďa

    Klepání 1.6HDI Fap

    Pod kryt jsem se ještě nedíval. V poledne tam zajdu podívám se a dám vědět. Jinak kolik stojí takový vstřik i s prací?
  23. Laďa

    Klepání 1.6HDI Fap

    Uslyšel jsem to jak jsem zajížděl do garáže, takže za tepla. Vychází to zpod toho krytu.
  24. Prosím o info co to v motoru klepe. Nebo je to normální? 1.6HDI Fap.amr
  25. Laďa

    ESP

    No když problikne, tak právě pracuje. Nebo myslíš že bliká ikdyž stojíš?
×
×
  • Vytvořit...