A já až půjdu po chodníku okolo tvého domu, tak jak spadnu zůstanu sedět nebo ležet zavolám si záchranku a jak bude příjíždět omdlím. A potom to budu hrát na bolesti hlavy dva měsíce? půl roku? rok?
Vím, že máš tak trochu pravdu, ale nejde takto řešit všechno.
Jinak je rozdíl v povinnosti a zodpovědnosti. Srážet rampouchy a kusy ledu ze své střechy nemáš, ale jakmile to na někoho spadne, tak jsi za to zodpovědný.
klidne, tim ze zustanes sedet nic nedokazes, sednout si umim taky kde chci.
Mr. SM - kolik prispivate do fondu na uklid? Ja jen, ze jsem´se timhle chtel zivit a nejde to, protoze s tema cenama, ktery si majitele / najemnici odsouhlasi to znamena uklid jednou tydne a to jeste bezny uklid, nic extra ...... zimni uklid nikdo nechtel.... a ta firma to ma pak dotovat a nest zodpovednost? Typicka ceskost....... chci sluzbu, kterou nechci zaplatit a kdyz uz zaplatim par fufniku, tak ocekavam, že mi firma za to udela generalku kazdej tyden.....
Já jsem tím chtěl naznačit kdo bude mít lepší pozici pro dokazování. Jestli člověk který sedí na chodník s úrazem a přijede pro něj sanitka nebo majitel nemovitosti, který nam vůbec nebyl.