Zkoušel, ale protože to nedělá pořád a při menší rychlosti to není slyšet ani za jízdy, tak nebylo nic slyšet. Kolo zkouším skoro po každé jízdě a teplota disku (kotouče) je normální. Ono to třeba na jízdě dlouhé 50-60 km udělá dalo by se řici po zahřátí - ujetí cca 20 km a po dalších někdy 10km, někdy 20 km přestane, takže ikdyby to byly desky, tak kolo za jízdy zase vychladne.