Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Taky k tam jezdím už minimální 15 let.
    • 60
  2. Laďa

    Startovanie - beh motora

    Bílý kouř znamená, že má bílou barvu. Je kouř z výfuku bílý, černý a modrý. Každá barva znamená možnou závadu.
    • 27
  3. Laďa

    1,6 HDI 80 kw...

    To se ale nemusí jednat jen o motor 1.6 HDI. To se může stát i u motorů jiných značek.
    • 27
  4. Laďa

    1,6 HDI 80 kw...

    Tu jistotu nebudeš mít ani pokud bude mít najeto 120 000 km.
    • 27
  5. Laďa

    ABS/ESP/ASR--TURBO

    Ano, ta výstražná kontrolka je pro všechny systémy společná. [upravil dne 16/12/13 07:15 od Laďa]
    • 14
  6. Laďa

    couvaci svetla

    A kdy jsem měl koukat? Za tmy?:D:D
    • 17
  7. Laďa

    Pražská krajská dopravka

    Zde taky něco http://aktualne.centrum.cz/zpravy/kuriozity/clanek.phtml?id=797822#utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=A&utm_term=position-18
    • 35
  8. Laďa

    katalogove cislo

    Proč jsi to nenapsal sem kde jsi už začal.
  9. Laďa

    VADIM AUTO

    Toto se Ti nelíbí?
    • 36
  10. Laďa

    couvaci svetla

    No zrovna včera jsem se pořádně zaměřil na to jak svítí couvací světla a já si nemůžu stěžovat.
    • 17
  11. Laďa

    Pražská krajská dopravka

    Jak víš, že to není nealko?
    • 35
  12. :Nevím jestli je pes brán jako zvěř.To by pánovi asi neprošlo.Panáček se chce nějak realizovat a nebo shání peníze na dárky Pojišťovny pojišťuji v povinném pojištění - Střet vozidla se zvířetem, což pes je.
  13. Člen straki007 v Chomutově
  14. Včera na ČT 1 v pořadu Reportéři ČT bylo o filtrech pevných částic a jejich odstraňování. http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/
    • 52
  15. Laďa

    autobaterie

    Před 2,5 lety jsem si nechal změřit baterku a byla na necelých 60%. Mechanik i přístroj doporučil na zimu koupit novou a je to těch cca 2,5 roku a baterie pořád drží a točí.
    • 72
  16. Pro 307, 308, 407, 5008 jsou origo kryty, takže pro 206 by mohl být taky. Tady je o tom hodně psáno [upravil dne 4/12/13 09:57 od Laďa]
    • 25
  17. Laďa

    hučení od předního kola

    Tak včera jsem absolvovat cestu 2x cca 60 km a nic. Jsem z toho jelen:D
    • 9
  18. Laďa

    Snímače tlaku snímají....?

    Mně při nastartování pokud mám letní kola ze snímači nahlásí tlak OK na displey mezi budíky.
    • 29
  19. Laďa

    Pyropatrona

    Tady v inzerci rozprodává 407 člen Hugoboss.
    • 6
  20. Laďa

    hučení od předního kola

    Ok, zítra vyzkouším.
    • 9
  21. Laďa

    Snímače tlaku snímají....?

    Na zimních nemám snímače a jednou za cca 30 minut (30 km) to pípne a napíše tlak nemonitorován.
    • 29
  22. Laďa

    hučení od předního kola

    Dělalo to i u letních a gumy by hučely pořád:myslim Rychlostí se hukot mění, ale nehučí to pořád. Uvidím zkusím rozdělat brzdiče a pořádně vyčistit. Když nepomůže, tak budu zkoumat dál. Aspoň se při jízdě nebudu nudit:D
    • 9
  23. Laďa

    Vaše rady před koupí 807

    není náhodou v techničáku index 96?
  24. Laďa

    hučení od předního kola

    Zkoušel, ale protože to nedělá pořád a při menší rychlosti to není slyšet ani za jízdy, tak nebylo nic slyšet. Kolo zkouším skoro po každé jízdě a teplota disku (kotouče) je normální. Ono to třeba na jízdě dlouhé 50-60 km udělá dalo by se řici po zahřátí - ujetí cca 20 km a po dalších někdy 10km, někdy 20 km přestane, takže ikdyby to byly desky, tak kolo za jízdy zase vychladne.
    • 9
  25. Je možné aby hučelo ložisko v předním kole jen někdy? Od předního levého kola je někdy slyšet hučení podobné jako když jedete po hrubé bílé čáře na vozovce (ikdyž jedu mimo ni). Někdy to nedělá, někdy slabě a někdy to je slyšet i přes hlasité rádio. Ložisko si myslím, že by dělalo pořád, jen by se to stupňovalo s rychlostí. Nebo se mýlím? Ještě mě napadly brzdové destičky, že se nějak šprajcnou a dřou o kotouč.
    • 9
×
×
  • Vytvořit...