V Česku to je pod tímto označením http://www.mediatel.cz/sluzby/mobilni-aplikace-ke-stazeni/gps-navigace-nacesty-offline-mapy/
Včera jsem nainstaloval, ale ještě jsem neměl kdy vyzkoušet.
Ono je taky potřeba rozlišovat navigaci pro osobní auta a pro nákladní.
Jinak ja fakt, že kdo jezdí podle navigace, tak většinou ani neví kudy jel.
Pak vznikají situace, že vjel zákazu nebo pokračoval po nedodělané dálnici atd.
Tak něco pro odlehčení:
Vystříkal se jí na ňadra a dekolt, obléká se a chystá se odejít. Ona se na něj podívá a říká: "To mě tu tak necháš, s dětmi na krku!?..."