Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. Už jsem domluvený se známým na doplnění, tak uvidíme. Doufám a myslím si že to bude jen tím že tomu chybí ten tlak Jinka otázka do pléna. neví někdo jak sundat horní krytku vnějšího zpětného zrcátka. Přemýšlím že bych to dal do laku
  2. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    Scratch
  3. gronholmm

    kam se starou baterkou?

    Jimmy, už si nenastartoval?
  4. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    Jimmy: Moc ti děkuju za přijemně strávený odpoledne Bohužel jsem se ráno probudil a celý auto žlutý od nějakýho zkur****ho pylu Ale určitě někdy zase něco podnikneme
  5. gronholmm

    těsnění pod ,,palicema" V6

    Já sem koukal že ti to nějak moc huli
  6. Super - na co se mám první zaměřit u TD? Je něco na co to trpí?
  7. No právě že nechladí včera jsem jel po dálnici a myslel jsem že v tom autě umřu. Ještě že tam jsou ty ofuky, aspoň to nedělá tokový bordel kdyžn a dálnici si přiotevřu okno
  8. gronholmm

    Pavuk... ©

    A že ti to tam ochcává pavouk ti nevadí?
  9. Děkuju za návody. Zkusím to podle KapriQa. Jinak ještě jeden dotaz. Mělo by být znát na chodu motoru když zapnu kompresor klimy? Nemělo by dojít k mírnému snížení a následnému zvýšení otáček?
  10. gronholmm

    USA 2012, 2016 & 2017

    Stibto to už tu je
  11. gronholmm

    Za co jsem to dostal pokutu?

    Tak ateď nevím co mu mám poradit
  12. Ano ta, a dá se to nějak vydloubnout, aby zase svítila?
  13. Může mi někdo poradit, zda má být podsvícená zásuvka 12V?
  14. gronholmm

    Za co jsem to dostal pokutu?

    Trošku podobný dotaz. Kolega vezl manželku z nemocnice a když přijel domů tak nenašel volné parkovací místo tak zaparkoval na chodníku před domem a poprosil ženu aby co nejdřív auto přeparkovala že musí do práce, protože nemá volno. Bohužel, žena se na to vyprdal a horlivý MP nechal lísteček za stěračem že má přijít s vysvětlením. Co s tím může dělat? A kolik může být nejvyšší sazba? [upravil dne 26/4/12 09:50 od gronholmm]
  15. Tak tohle dneska vyšlo na idnesu http://auto.idnes.cz/peugeot-urban-crossover-concept-je-predobraz-maleho-suv-pkn-/automoto.aspx?c=A120424_235206_automoto_vok Vypadá to docela zajímavě, otázka je jestli to co je napsáno v článku bude i pravda
  16. gronholmm

    Zdvihací vak

    Musíš doufat v absolutní těsnost, aby ti to nevystřelilo buď v tom spoji mezi výfukem a tou hadicí a nevím teda co na to řekne výfuk celkově. To bude obrovský tlak...
    • 7
  17. gronholmm

    těsnící guma prahu

    byl jsem rychlejší
    • 7
  18. 9 a to jsem byl ještě na houbách
  19. gronholmm

    hodili cihlu po mim aute

    Marcel - Když ono se to tak nabídlo - a za všechno může skuci a Vítek - já jen vysvětloval
  20. gronholmm

    hodili cihlu po mim aute

    Marcel: Baví
  21. gronholmm

    hodili cihlu po mim aute

    Ne 1% u ČP zůstalo. Už sem chtěl hlásit jak sem si zlomil lištu na zadním víku. Dostal bych 3500 rozpočtem
  22. gronholmm

    hodili cihlu po mim aute

    Tak je mi 20 let, nemám bonusy, mám 1% spoluúčast a je to u ČP. Ale radši budu platit víc, ale vím že když budu mít PU tak že si na ní dohlídnu
  23. gronholmm

    hodili cihlu po mim aute

    Skuci - zrovna za 3000,- to nemám Nebo mám, ale za skoro 3 čtvrtletně
  24. gronholmm

    hodili cihlu po mim aute

    Ono pojišťovnictví je specifické v to že paltíš za něco co nakonec ani třeba nedostaneš. Podle mě je důležitější se pojistit proti škodě kterou způsobím. Když přijdu o auto nebo cokoliv, tak si řeknu že jsem blbej že jsem se nepojistil a že si to hold někdy koupím znovu. Ale když někomu způsobím škodu, tak ho nebude zajímat že se mi to stalo poprvé, ale bude ho zajímat že to chce zaplatit a hned...
  25. gronholmm

    hodili cihlu po mim aute

    Tak třeba Slovensko pokud jedeš do Tater, určitě připojistit zásah Horské služby
×
×
  • Vytvořit...