Ono pojišťovnictví je specifické v to že paltíš za něco co nakonec ani třeba nedostaneš. Podle mě je důležitější se pojistit proti škodě kterou způsobím. Když přijdu o auto nebo cokoliv, tak si řeknu že jsem blbej že jsem se nepojistil a že si to hold někdy koupím znovu. Ale když někomu způsobím škodu, tak ho nebude zajímat že se mi to stalo poprvé, ale bude ho zajímat že to chce zaplatit a hned...