Tak Fabka už konečně jezdí. Spotřeba konečně vystoupla na správnou hodnotu (divný radovat se z týto zprávy ) a už to i relativně jede. Moc chci poděkovat předsedovi za nekutečnou ochotu a vstřícnost kterou mi obětoval a ve chvílích kdy nemá času nazbyt. Pe.tře - děkuju za celou rodinu
P.S.: Skutečně byli na vině rozvody.
punkac - to je prostě od vkusu. Pokud by začali hrát to co tu někteří chtějí (rock, metal apod) tak zase by to vyhnalo třeba mě. Prostě 100 lidí 100 různejch vkusů. Nikdy se nezavděčíš všem aspoň co se hudby týká
Nějak mi to nesedí. Když je STK platná do 11/2013 to znamená že to technickou muselo dostat 12/2011, ale já tu na to VIN nemám hlášené žádné povinné ručení, a to je snad podmínkou pro přihlášení ne?
Tak jsem doposlouchal celý a můžu říct: Je to super jsou tam nové singly (Greyhound a podobné) a pak nesmrtelna klasika (AvB na konci ) Už se moc teším na celý set až ho uslyším na Kokoříně
[upravil dne 1/6/12 07:46 od gronholmm]