Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. A takovou dobu na to měl
  2. ubytování v místě zdarma nebo proplácení jízdného? nezlob se na mě ale to by si musel být 5* manažer
  3. gronholmm

    Tak sem se včera nas***

    Já na to neměl sílu, mrtvej po práci
    • 37
  4. gronholmm

    Tak sem se včera nas***

    No má kliku že tam nic není, škrábaneček, a šup s ním na pojišťovnu
    • 37
  5. gronholmm

    Tak sem se včera nas***

    V pátek ve 4 hodiny a majitel tam nebyl - čekal by si?
    • 37
  6. gronholmm

    Tak sem se včera nas***

    no já mám SPZ a opět je mondeo pojištěno u ČP
    • 37
  7. gronholmm

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    A ty budeš platit z POV ten zadek Lexusu co? Byla policie?
    • 71
  8. gronholmm

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    Cože? A jsi celá? A co se stalo?
    • 71
  9. gronholmm

    Tak sem se včera nas***

    • 37
  10. gronholmm

    Tak sem se včera nas***

    • 37
  11. gronholmm

    Tak sem se včera nas***

    • 37
  12. gronholmm

    Tak sem se včera nas***

    Bohužel našel se další vůl. Docela sem se bál, že se rozjedu a to auto taky. Nechápu že ty lidi jsou takový prasata
    • 37
  13. Haryk - ty máš jediný vyjímku
    • 16
  14. Nemáte náhodou pracovat :D:D
    • 16
  15. Pokud bych jel, jako že asi jo - nebudeš chtít někde nabrat?
  16. Tak Fabka už konečně jezdí. Spotřeba konečně vystoupla na správnou hodnotu (divný radovat se z týto zprávy ) a už to i relativně jede. Moc chci poděkovat předsedovi za nekutečnou ochotu a vstřícnost kterou mi obětoval a ve chvílích kdy nemá času nazbyt. Pe.tře - děkuju za celou rodinu P.S.: Skutečně byli na vině rozvody.
    • 58
  17. punkac - to je prostě od vkusu. Pokud by začali hrát to co tu někteří chtějí (rock, metal apod) tak zase by to vyhnalo třeba mě. Prostě 100 lidí 100 různejch vkusů. Nikdy se nezavděčíš všem aspoň co se hudby týká
    • 61
  18. gronholmm

    407 sw možná koupě??

    Nějak mi to nesedí. Když je STK platná do 11/2013 to znamená že to technickou muselo dostat 12/2011, ale já tu na to VIN nemám hlášené žádné povinné ručení, a to je snad podmínkou pro přihlášení ne?
    • 26
  19. Vy jste volové :bacha:bacha:D:D:D:D:D
  20. Devils - toho ovladače jsem si všiml, tak právě řeším jak to vrátit Jinak ta mašina nenašla žádnou netěsnost Tak snad to tak vydrží
  21. Já bych dal trojiku:aut:papa
  22. já na to prdím a jezdím na Džbán přes PO
  23. Neví někdo číslo z SB na regulaci svitu podsvícení palubky u nového modelu? Jak je to tam řešeno?
  24. Marcel: koukni na stáří dotazu Mirrae24
    • 20
  25. Tak jsem doposlouchal celý a můžu říct: Je to super jsou tam nové singly (Greyhound a podobné) a pak nesmrtelna klasika (AvB na konci ) Už se moc teším na celý set až ho uslyším na Kokoříně [upravil dne 1/6/12 07:46 od gronholmm]
    • 61
×
×
  • Vytvořit...