pravda je, že už to trvá dlouho, a to nemáme třeba finanční problémy jako někdo, kdo má firmu, hospodu, atd., nedá se jet na výlet, na chatu , nejezdíme za vnučkama, jen přes počítač..., chodíme na procházku pořád stejné trasy, ale když jsem si včera probíral 38 fotek z nemocnice, co byly na Seznamu, tak je to pořád super, proti těm co jsou v nemocnicích..., já to řeším zvýšeným příjmem alkoholu, snad nebudu muset na odvykačku, až to skončí