@Charlie 1 já to myslel tak, že si tu výměnu oleje ohlídáš přes švagra, jako jestli budou olej vysávat, nebo ho vypustí dole na vaně..., což je samozřejmě lepší
jinak dnes těch servisů, co by ses mohl dívat třeba přes sklo ubývá, a u vrat už neuvidíš vůbec nic..., já byl kdysi v servisu i na RS (rychlá služba--vyhrazený kanál a zvedák), kde se dělaly servisní práce do jedné hodiny (oleje, filtry, svíčky,výfuk, tlumiče atd.), kde byl zákazník po celou dobu se mnou a někdy to byl výborný pokec a někdy jsem spěchal, aby už odjel..., ale bylo tam furt narváno, bo lidi chtěli být u auta po dobu malé opravy, což dnes myslím neexistuje