Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Olej, vymena

    já jenom, že za zasraných komančů to šlo a teď se z toho dělá obr problém--fakt jde o to, aby na zákazníka nespadlo auto ze zvedáku, nebo aby nezahučel do kanálu ?? opravdu si to všichni myslíte ??
  2. možná ještě letos, ale od příštího roku ??
  3. ozzy56

    Olej, vymena

    @Charlie 1 já to myslel tak, že si tu výměnu oleje ohlídáš přes švagra, jako jestli budou olej vysávat, nebo ho vypustí dole na vaně..., což je samozřejmě lepší jinak dnes těch servisů, co by ses mohl dívat třeba přes sklo ubývá, a u vrat už neuvidíš vůbec nic..., já byl kdysi v servisu i na RS (rychlá služba--vyhrazený kanál a zvedák), kde se dělaly servisní práce do jedné hodiny (oleje, filtry, svíčky,výfuk, tlumiče atd.), kde byl zákazník po celou dobu se mnou a někdy to byl výborný pokec a někdy jsem spěchal, aby už odjel..., ale bylo tam furt narváno, bo lidi chtěli být u auta po dobu malé opravy, což dnes myslím neexistuje
  4. ozzy56

    Škoda Citigo automat

    @vendelinek Vendo, tys při koupi auta neprošmejdil komplet auto, když nevíš kde je rezerva ??
  5. tak já nevím--mám si to eleauto koupit, nebo mě to sežere v elektrice https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ceny-elektriny-rostou-ani-zakaznicka-nevera-pred-tim-neochrani-171472
  6. nejen prach, ale i voda --jednou mi domači povídá, jestli si nechcu umýt auto, hadici měl hned vedle, stál jsem pod takovou tou konstrukcí omotanou hroznovým vínem, tak jsem to sjel smetákem a spláchl hadicí , za půl hodiny to uschlo a tak flekaté auto jsem do té doby neměl--ta voda byla z nějaké odsolovací stanice, ale samá sůl
  7. ahoj , jenom si ujasníme pojmy--budeš demontovat ,,kompresor klimatizace'', povolíš potrubí chladiva na kompresoru (předpokládám, že je systém prázdný), pak odpojíš elektriku a povolíš šrouby, co drží kompresor, při tom stáhneš řemen, jak se kompresor vykloní, pak asi upevníš potrubí, ať se tam neblembá, to stejné uděláš s káblem co jde do kompresoru a natáhneš nový řemen, to je asik vsjo
  8. ozzy56

    Škubaní motoru

    začni origo diagnostikou, od stolu tohle neopravíš , někdo poradí svíčky, někdo lištu atd., nakonec vyměníš půl auta a bude to třeba předřeným káblíkem...
  9. ozzy56

    Škubaní motoru

    ahoj, zkusil bych ten krok. motorek , začít u zadní nápravy nebude to pravé ořechové
  10. ozzy56

    Olej, vymena

    no ještě jednou musím napsat, že olej se při výměně dolívá podle měrky v motoru--prostě postupně dolíváš, nastartuješ, aby olej vyplnil všechna mazací místa, vypneš motor, počkáš 10 minut a zase zkontroluješ podle měrky a popřípadě doleješ po MAX.
  11. ozzy56

    Olej, vymena

    @Charlie 1 já si při stavu 3000 km vyměnil olej + filtr sám postaru šroubem na vaně, bo když jsem se chtěl objednat v autorizáku, technik mi vysvětloval, že to není potřeba, tak jsem hovor ukončil..., teď bude 1. garančka při 9000 km a pak budu měnit po obvyklých cca 10 000, jak jsem zvyklý--u mě to vychází jednou za rok ty máš v servisu švagra tak u toho můžeš být, nee ?
  12. jojo, už je to dobrý--asi nízký tlak
  13. tohle bych taky chtěl mít ve svém autě
  14. @jarokare u 206 nesvítí kontrolka mazání když zapnu klíček ? k čidlu jde jen jeden kabel a ten spíná kostru, ne ?, nějak jsem domotaný z toho, cos napsal
  15. ozzy56

    STK ČR - zmeny 2021

    a co na to technik STK ?
  16. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jeseníky to samé, co píšeš , ostrava dtto
  17. jednodušší bude obsah nádrže vypustit a nalít new benzín , ať už to 1. servis odrbal, nebo nee jinak co jsi vymyslela s tím soudním znalcem atd. je cesta do pekel, ale kdo chce kam...
  18. joo, a nabíječku mám jen pro sebe
  19. taky mám auto na elektriku, ale jezdím jen kolem baráku
  20. půl života jsem četl o debilech z Ruska, zbytek bude z Ameriky--řekl bych, že v USA je jich více
  21. ozzy56

    Výměna řemene

    jen pro info--řemen by se měl vyměnit po max. 10 letech (bez ohledu na ujeté kilometry)
  22. nakonec jsem původní zákonnou pojistku u Allianz za 1200 Kč nechal dojet do konce, včas ji ukončil a uzavřel novou pojistku u jiné pojištovny za 322 Kč , taky na celý rok
  23. ozzy56

    Zádržná síť

    tak se zkus podívat do sportovních potřeb a upravit síť na volejbal, tenis atd., myslím sítě pro dětské hry na zahradě, dětské fotbalové branky atd., s tou sítí se fakt jede v klidu, když to máš naložené po střechu
  24. navíc v Norsku se takové auto pomalu fasuje (jak už jsem psal), mají tam ohromné dotace na ele auta jinak si stále myslím, že když přijedeš po 400 km na nabíječku a budeš pátý v řadě, tak přestávka s protažením to nezachrání, myslím zatím, dokud nebude nabíječek jako benzínových pump
  25. ozzy56

    Olej, vymena

    kupuju o jeden litr více, než píšou v návodě--buď ho spotřebuju při dolívání, nebo při další výměně , jinak při výměně oleje se řiď měrkou v motoru
×
×
  • Vytvořit...