Véno, je to asi 5 roků, možná i něco víc
na druhou stranu --ano, defekt jsem neměl snad 30 roků, takže u všech aut , co jsem kupoval a objednával k nim rezervu asi zbytečně..., dokonce i asistence jsem měl zadarmo od prodejce vozu (zavolejte, budeme u vás cobydup ) a od pojišťovny..., ale já si rezervu radši vyměním za 15 minut sám, než čekat, o absolvování anabáze jako Medvěd ani nemluvě , obdivuju lidi, co jedou dovolenou po Evropě bez rezervy
samozřejmě teď očekávám (podle Murphyho zákonů) blízký defekt, kuva, že sem tu vůbec psal