Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Výmena oleja servo 2.0HDI

    díky za vysvětlení
  2. ozzy56

    Dneska vařim já

    tak my máme jen ty tečkované talíře na poslední foto , ale umíš, to joo
  3. ozzy56

    Jak vyměnit vodovodní ventil?

    vlastně joo--není tam ta omítka, jako na první foto
  4. ozzy56

    Jak vyměnit vodovodní ventil?

    dyť to nejde vůbec poznat, žes něco vyměnil
  5. ozzy56

    Výmena oleja servo 2.0HDI

    nešlo by to dát i tady ? možná by to zajímalo i ostatní
  6. ozzy56

    Chyba p0089

    není to malý (kolísavý) tlak paliva v nízkotlakém okruhu ? myslím mezi nádrží a motorem, ale to by diag. ukázala...
  7. mít auto pár dnů v servisu kvůli relativně malicherné opravě je odstrašující--prostě dáme zákazníkovi takové podmínky, že to auto radši ani nepřistaví k opravě a odstraní si to ,,nějak'' sám..., zvláště u takových těch kosmetických ,,blbostí'', s kterými se dá v pohodě jezdit
  8. když nevyřeší problém s autem autoriz. servis, tak kdo ?
  9. ozzy56

    Výmena oleja servo 2.0HDI

    tak tohle jsem nikdy nedělal, někde se dá jen dolít olej (ve víčku je měrka), někde je to uzavřený okruh, kde se nedá nic--jen demontáž celku a výměna při poruše, ale samotnou výměnu oleje u elektriky neznám , tohle je na mě moc moderní
  10. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    vulgarismy ještě jdou, já skoro chytil facana, když jsem si dovolil zatroubit na dva hňupy, co jeli na kole vedle sebe po úzké cestě na Visalajích, na parkovišti už na mě čekali -- je tam totiž konec cesty, tak bylo jasné, že mě tam odloví , no nakonec jen výměna názorů s vulgarismama, jak jinak v kraji razovitem a já su taky motorkář--teda sorry, jen skůtr
  11. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jak to tady čtu, chtěl jsem jít ven, ale budu radši doma
  12. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Scratch včera taky oslava, taky Vali--vnučka, taky jsme měli dort (přinesli jsme my), po dlouhé době bylo fajn ale jestli zeť píše po tych internetach to co ty, tak bych ho asi zabil
  13. ozzy56

    Rezervní Kolo

    Véno, je to asi 5 roků, možná i něco víc na druhou stranu --ano, defekt jsem neměl snad 30 roků, takže u všech aut , co jsem kupoval a objednával k nim rezervu asi zbytečně..., dokonce i asistence jsem měl zadarmo od prodejce vozu (zavolejte, budeme u vás cobydup ) a od pojišťovny..., ale já si rezervu radši vyměním za 15 minut sám, než čekat, o absolvování anabáze jako Medvěd ani nemluvě , obdivuju lidi, co jedou dovolenou po Evropě bez rezervy samozřejmě teď očekávám (podle Murphyho zákonů) blízký defekt, kuva, že sem tu vůbec psal
  14. ozzy56

    Rezervní Kolo

    Veno, a už jsi ji někdy využil? kluk čekal na příjezd asistenčky 3 hodiny , do té doby mi furt tvrdil, že rezerva je na houno, že je to dnes zbytečná věc, od té doby si to nemyslí
  15. jojo, někdy to hlava nebere
  16. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jasně--taky bych tu barvu použil, přece ji nevyhodím
  17. ozzy56

    Jak vyměnit vodovodní ventil?

    myslím, že i na sedla je nějaký výstružník , já bych toho instalatéra nehanil, dělá se to tak tam, kde se nepředpokládá výměna celého ventilu
  18. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ta stříbřenka sleze, ale zinkový sprej z Lidlu drží jak luteránská víra , 2 kusy spreje (2 x 400ml--cca 160 Kč) a sjedeš s tím komplet celý výfuk od motoru dozadu
  19. ozzy56

    Peugeot 206 servo

    @Hafity pro člověka, co měl auto s posilovačem až kolem padesátky je to rozežranost , dceři k 18 narozeninám jsem koupil Opel Corsa bez posilovače, ať pozná..., pak u Oktávky málem urvala volant
  20. ozzy56

    Peugeot 206 servo

    až budete muset dojezdit šichtu s tatrou bez serva , můžete mluvit o tom, jaké to je, když vám volant kope do ruk stěžovat si u 206 že nemá servo je rozežranost
  21. ozzy56

    Rezervní Kolo

    přesně tak --i když to zatuhlo v závitu, tak jsi to s čistým oblečením protočil a pneu vyměnil na ten nový systém abys měl s sebou montérky a celtu
  22. ozzy56

    Výměna motorového oleje.

    zahřát motor delší jízdou a olej vypustit šroubem na vaně , vyplaví se tak více bordelu i s olejem
    • 6
  23. ozzy56

    Rezervní Kolo

    ale pokud nebyl šroub dorvaný, tak šla rezerva sundat a vyměnit kolo, tohle nové řešení když píchneš kolo je na sebevraždu
  24. ozzy56

    Rezervní Kolo

    ta rezerva bude zajeba.á vždycky, když je pod autem, jedná se spíše o ten systém spouštění, ZLATY KOŠ na starších pežotech
  25. ozzy56

    Rezervní Kolo

    navíc ten systém spouštění rezervy je takový, aby se koza nažrala a vlk zůstal celý , složité, vyžadující častý servis, promazání, někdy člověk žasne, co lze vymyslet a schválit do výroby
×
×
  • Vytvořit...