Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    spojkove lozisko coupe

    ta cena je u pežota normální--čím méně toho koupíš, tím víc zaplatíš taky bych radši dal celou sadu, než jen ložisko, už kvůli těm cenám a hlavně kvůli tomu,že je lepší dát celou sadu a mít klid:( v Autobenexu je pět typů ložisek pro tvůj vůz--takže jen podle VIN [upravil dne 20/10/10 od ozzy56]
    • 28
  2. ozzy56

    spojkove lozisko coupe

    ano, cena podle typu cca 2100-2700 kč
    • 28
  3. ozzy56

    Rozmiestnenie zimnych kolies

    to řešení smyků je k ho.nu, nejen v zimě se má jet tak,abys žádný smyk nedostal:roker když ho dostaneš,je skoro jedno, jakou máš gumu... pneufirmy naopak radí to,co jsem napsal nahoře:)
    • 50
  4. ozzy56

    Pískání asi od kol ?

    a když velmi jemně přibrzdíš za jízdy--pískání zmizí??
    • 22
  5. no když je prasklá prachovka,tak dlouho dobrý nebude
    • 13
  6. ozzy56

    Rozmiestnenie zimnych kolies

    dopředu nové,mají lepší přilnavost a je důležitější auto uřídit,než brzdit počítám,že se jedná o 406ku... [upravil dne 20/10/10 od ozzy56]
    • 50
  7. aby to nebyla hydraulická pístnice pro zvedání kapoty
    • 29
  8. ozzy56

    P 406 - silentblok převodovky

    zkus demont. tzv. ojničku u hlavního silent. motoru--prohlédni oba silent. v ní, zda jsou OK, dají se vyměnit zvlášt,nemusíš kupovat celou ojničku, pak bych zkusil spodní silent. za vanou motoru, auto dej na kanál a zkus při vypínání motoru sledovat,zda to klepe tam...,osobně bych tipnul ten hl. silent.--většinou se ulomí část jeho držáku, jde to zjistit až po celkové dem. toho silentbloku--jsou tu někde i fotky...
    • 18
  9. super
    • 8
  10. ozzy56

    Jak odvzdušnit brzdy

    už jsem to dopsal,musí být v normě DOT 4--je to na obalu napsané
    • 11
  11. ozzy56

    Jak odvzdušnit brzdy

    postav auto na špalky, odsaj z nádobky starou brzd. kapalinu, nalij novou (potřebuješ jeden litr DOT 4) a postupně odvzdušnuj kolo po kole-začínám nejvzdálenějším kolem od hl. brzd. válce,což bývá většinou pravé zadní,potom LZ,PP,naposled LP kolo, nevypouštěj starou kapalinu!!!--ta nová při odvzdušnování vytlačí postupně tu starou, hlavně NEZAPOMEN dolívat novou kapalinu do nádobky,jinak bys zavzdušnil systém včetně ABS a je zle, taky v průběhu odvzdušnování nezapínej klíček zapalování a nestartuj [upravil dne 20/10/10 od ozzy56]
    • 11
  12. ozzy56

    ekopoplatek - 7 místné auto

    takže ta lidka na úřadě měla pravdu a platíš 5800 ?
    • 42
  13. dej to do servisu, když to opravdu nepůjde tak si pomůžou třeba autogenem,dají nové zajištění i s ,,R\'\' závlačkama atd.--hlavně do toho neper kladivem,někdy to násilím prostě nejde...,nebo uděláš víc škody,než užitku [upravil dne 20/10/10 od ozzy56]
    • 9
  14. ta auta začínají být moc na jedno brdo, vidím v tom vw a volvo, aspon že se peugeot vrátil k ,,normálním\'\' tvarům, nelíbí se mi,když design převyšuje praktičnost (407),je to ale krásné auto, které začne s cenou kolem mega:myslim a tím bude nedostupné pro mnohé...,i když manažerské auto není pro mnohé [upravil dne 20/10/10 od ozzy56]
    • 16
  15. ozzy56

    jak odvzdušnit Abs

    nějak mi co tady píšete nejde do kebule--odvzdušnuju stejně jako by v autě ABS nebylo, vysaju část staré,naleju novou a obejdu párkrát kola, nikdy jsem neměl problém:( [upravil dne 19/10/10 od ozzy56]
    • 27
  16. ozzy56

    kompresor na 12v do auta

    jo tak Vendi sorry, myslel jsem,že na chaloupce něco máš...
    • 52
  17. cena na splátky je nižší, ale celkově to přeplatíš--dáš víc,než kdybys kupoval za hotové, jinak by to nedávalo přece smysl [upravil dne 19/10/10 od ozzy56]
    • 18
  18. ozzy56

    Domácí úkol 1. třída ZŠ

    6?
    • 44
  19. ozzy56

    DOT cislo

    podívej se sám http://www.e-pneu.cz/tech_podpora.php
    • 13
  20. ozzy56

    DOT cislo

    53 týden roku 2005
    • 13
  21. ozzy56

    intercoler - pitimá otázka

    a nejake doporucení? toto je doporučení...
    • 21
  22. ozzy56

    Nemrznúca zmes

    dotazy na nemrznoucí směs se množí, asi bude zima , ptejte se na klimu, to už bude léto a to já radši...
    • 16
  23. ozzy56

    intercoler - pitimá otázka

    tak ho zkus vyhodit a hadice propojit plastem,ale pochybuju:(
    • 21
  24. ozzy56

    kompresor na 12v do auta

    Vendi osobně bych si nic podobného nekoupil, vzduch je u čerpačky zadarmo, taky předpokládám, že na chatě (domečku) máš normální hobby kompresorek za cca 3000 kč ze superhyper (já mám,má tlak 8 Atm a hodí se k mnoha pracem i kolem stavby a jsem tam min. co 14 dní--takže gumy přifouknu,když je třeba) a navíc by mi zavazel v kufru...,(při defektu mám rezervu,takže nic nefoukám) [upravil dne 18/10/10 od ozzy56]
    • 52
  25. ozzy56

    intercoler - pitimá otázka

    jestli jsou jen malé bublinky,nebudou mít vliv...,turbo dává dost,aby to utáhlo, jinak je u cooleru čidlo,které by zaznamenalo pokles tlaku, to vaření nebude mít vliv,si myslím,ale zkus to
    • 21
×
×
  • Vytvořit...