postav auto na špalky, odsaj z nádobky starou brzd. kapalinu, nalij novou (potřebuješ jeden litr DOT 4) a postupně odvzdušnuj kolo po kole-začínám nejvzdálenějším kolem od hl. brzd. válce,což bývá většinou pravé zadní,potom LZ,PP,naposled LP kolo, nevypouštěj starou kapalinu!!!--ta nová při odvzdušnování vytlačí postupně tu starou, hlavně NEZAPOMEN dolívat novou kapalinu do nádobky,jinak bys zavzdušnil systém včetně ABS a je zle, taky v průběhu odvzdušnování nezapínej klíček zapalování a nestartuj
[upravil dne 20/10/10 od ozzy56]