tak jsem čučel do chytrých knih a mělo by to být takto--ložisko z přítlačáku vytáhneš, je jištěno kroužkem, pak ten kroužek dáš zpět na ložisko a ložisko dáš normálně na spojkovou hřídel a do vidly,nahodíš přítlačák s lamelou (samozřejmě vystředíš trnem)...,po montáži převodovky na motor na dva tři šrouby budeš potřebovat přípravek (má označení0216K), který nasadíš přes otvor po vypínacím válečku spojky do vypínací vidlice a trhem od motoru narazíš spojk. ložisko zpět do přítlačáku (ložisko má pro najetí do přítlačáku konus)
vypadá to možná složitě,ale nic na tom není,je to jen jiný typ vypínání spojky--přítažný--ložisko při vypínání spojky se netlačí do přítlačáku, ale od něho...
ten přípravek by měl být pro staré modely, u restylu jde ložisko narazit šroubovákem, tyčkou atd.
[upravil dne 1/2/11 16:20 ozzy56]