Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 914
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    spojka

    to je pak nějaký měnič dílů a né mechanik--dá se to kvalifikovaně říct až po demontáži spojky...,ale znovu píšu: normálně se nemění
  2. to je na klínové řemeny, do těch míst bych pazourem s mýdlem při natočemém motoru nešel
  3. ozzy56

    spojka

    tak tomu nerozumím:), klouže ti spojka a ty váháš s výměnou?, nebo váháš, zda dát i nový setrvák?, to se snad řeší až po demontáži spojky...,v 99% se pevný setrvák nemění
  4. ozzy56

    spojka

    když neklouže, není třeba řešit spojku:myslim
  5. ozzy56

    motor rht vyměna

    jj, psali tady že je to neobvyklý motor, cena na vraku prý cca 50 litrů
  6. tak jsem čučel do chytrých knih a mělo by to být takto--ložisko z přítlačáku vytáhneš, je jištěno kroužkem, pak ten kroužek dáš zpět na ložisko a ložisko dáš normálně na spojkovou hřídel a do vidly,nahodíš přítlačák s lamelou (samozřejmě vystředíš trnem)...,po montáži převodovky na motor na dva tři šrouby budeš potřebovat přípravek (má označení0216K), který nasadíš přes otvor po vypínacím válečku spojky do vypínací vidlice a trhem od motoru narazíš spojk. ložisko zpět do přítlačáku (ložisko má pro najetí do přítlačáku konus) vypadá to možná složitě,ale nic na tom není,je to jen jiný typ vypínání spojky--přítažný--ložisko při vypínání spojky se netlačí do přítlačáku, ale od něho... ten přípravek by měl být pro staré modely, u restylu jde ložisko narazit šroubovákem, tyčkou atd. [upravil dne 1/2/11 16:20 ozzy56]
  7. Tohle uz je taky off-topic ale koneckoncu jsme v Pokecu - jak to myslis single bavi do 30 ? O tom jsem nejak neslysel A myslis to jako singl tzn. u chlapa neozeneny ? Nebo singl jako bez pritelkyne ? myslím to tak, že NORMALNI chlap chce po třicítce založit rodinu, mít děti,hezkou ženu,smysl pro někoho žít:) P.S. vím, trend jde v poslední době jinam--proto píšu NORMALNI chlap:)
  8. tak ono single baví do třiceti, jak známo
  9. pravidelně šetřit bys rozhodně měl...,jestli na novší auto, nebo na něco jiného je věc jiná, ale určitě se lépe pak rozhoduje, když máš něco našetříno...,nakonec--jsi mladý a za pár měsíců můžeš zjistit, že jsou důležitější věci než auto
  10. ozzy56

    motor rht vyměna

    když ti motor nikde neteče (to poznáš sám kde je za.raný od oleje), tak motor olej spaluje--měl bys to poznat tak,že motor kouří z výfuku modrobíle, nebo jde olej do vody (taky lehce poznáš... samotný únik oleje v motoru--přes turbo, gufera ventilů,těsnění pod palicí, válec-píst--toto lze zjistit zkouškou kompres. tlaků...
  11. podle odkazu nahoře šířka 10.3 mm
  12. ozzy56

    spojka

    bobika88 ten setrvák máš jednohmotu, takže se na něm nemá co pokazit (teoreticky), tento setrvák se normálně nemění a dává se jen sada spojky (přítlačák,lamela,ložisko) jinak při výměně spojky stačí demontovat jen převodovku--motor zůstává ve voze--cenu výměny spojky včetně práce u tvého vozu odhaduju na cca 8 tisíc kč
  13. ozzy56

    Spotreba GLD 6.8l??

    někdy mi to tu připadá jak Jedličkův ústav:(
  14. to jeden kroužek za 50 Euro?, nebo sada-2ks?
  15. zkus zkontrolovat to číslo, zda je tam převodovka,která tam má být od novoty
  16. podle servisboxu máš přítlačák v kupě s ložiskem, číslo pežot 2050 S9 , a převodovku BE3 V s výrobním číslem 20 CH42 8585156 podle mne máš měněnou převodovku za BE4R, která má ložisko spojky zvlášť [upravil dne 31/1/11 19:44 ozzy56]
  17. ozzy56

    Dobíjení - VYŘEŠENO AŽ TEĎ

    nechci prudit--měls to u elektrikáře a on neví???
  18. ozzy56

    Čím sundat znak?

    nahřej fénem na vlasy, jde to líp
  19. podle serviceboxu to vypadá, že máš špatnou sadu, BE3 má ložisko v přítlačáku, BE4R ho má zvlášť dej VIN auta,dá se to zjistit přesně možná máš už měněnou převodovku právě za BE4R [upravil dne 31/1/11 16:47 ozzy56]
  20. ozzy56

    spojka

    určitě má, každý motor má...,myslíš dvouhmotu?,tak má normální jednohmotu [upravil dne 31/1/11 16:16 ozzy56]
  21. ozzy56

    Ranní startování minus 17°C

    tvůj popis poruchy nemá hlavu ani patu--sorry--nejlepší pro tebe bude navštívit servis:myslim předtím bych zkusil dát jinou (půjčenou) baterku
  22. ozzy56

    zadní tlumiče

    z výroby budou určitě kapalinové, psal jsem to proto, že od novoty tam můžou být bůhvíkolikáté tlumiče...
  23. ozzy56

    jak odvzdušnit Abs

    obsah okruhu bývá 0,5 až 0,65 litru, takže dali fakt jen tu nádobku...
  24. zajed k mechanikovi, at si to poslechne...,přes internet to asi nepude
  25. ozzy56

    jak odvzdušnit Abs

    to se stal asi zázrak:myslim
×
×
  • Vytvořit...